Martı otelleri sezona ödüllerle girdi

Türk turizm sektörünün köklü ve lider kuruluşlarından Martı Grubu, tesisleri ve özenli hizmeti ile gerek sektörden, gerekse ziyaretçilerinden aldığı değerlendirmelerle yılın ilk yarısını ödüllerle karşıladı.

Giriş Tarihi: 15.7.2013 16:08
Martı Grubu, 2013 yılında Martı Resort, Martı La Perla, Martı Marina & Yacht Club, Martı Hemithea, Martı Myra ve Martı İstanbul Hotel ile sektörün birçok önemli ödülüne layık görüldü.

Martı Istanbul Hotel Dünyanın En İyi Otellerinden Biri Seçildi
Martı Grubu'nun şehir otelciliğine adım attığı ve 2012 yılının Temmuz ayında açılan Martı Istanbul Hotel, çok kısa sürede açılışını uluslararası ödüllerle taçlandırdı. Dünyaca ünlü seyahat dergisi Conde Nast Traveller tarafından dünyanın en iyi yeni 50 otelinden biri seçilen Martı Istanbul Hotel, turizm sektöründe çok önemli bir başarıyı ifade eden "The Hot List"e Türkiye'den giren tek otel oldu. Ayrıca, Orta Asya ve Türkiye Otel Yatırım Konferansı CATHİC tarafından "Bölgenin En İyi Yeni Şehir Oteli" ödülüne layık bulunan tesis, dünyanın en çok takip edilen toplantı ve organizasyon planlama sitesi International Meeting Review (www.internationalmeetingsreview.com) tarafından da Avrupa'nın en iyi toplantı otellerinden biri seçildi.


Dünyaca ünlü seyahat ve tatil yorum siteleri Martı otellerini öneriyor
Tüm dünyadan tatilcilerin yorumlarını paylaştığı Zoover Martı Resort,Martı Myra ve Martı La Perla'ya çok tavsiye edilenler listesinde yer verirken, Martı Resort ve Martı La Perla'ya bir ödül de Avrupa'nın en büyük seyahat tavsiye sitelerinden biri olan Holidaycheck.com tarafından verildi. Konaklama ve seyahat tavsiyeleri ile müşterilerin yorumlarına yer veren websitesi, yüksek müşteri memnuniyeti nedeniyle beş yıldızlı oteller arasında Martı Resort'u, 4 yıldızlı oteller kategorisinde ise Martı La Perla'yı Holiday Check 2013 Kalite Ödülü'ne layık gördü. Ayrıca, Martı La Perla, bu sezon ünlü seyahat sitesi Tripadvisor tarafında da gezgin geri bildirimlerine göre dünya çapında en iyi yüzde 10'luk dilime giren tesislere verilen mükemmelliyet sertifikası ile de ödüllendirildi.

Martı Hemithea Hotel Bölgenin En İyi Yeni Oteli
Martı Marina & Yacth Club bünyesinde Mayıs 2012'de hizmete giren lüks butik otel Martı Hemithea ise Orta Asya ve Türkiye Otel Yatırım Konferansı CATHİC tarafından "Bölgenin En İyi Yeni Oteli" ödülüne layık bulundu.

5 Altın Çapa Ödülü Martı Marina & Yacht Club'e

Dünyanın en lüks yatlarının önemli destinasyonlarından biri olan Martı Marina&Yacht Club geçtiğimiz yıl yenilenen konsepti ve mükemmelliyetçi hizmet anlayışı ile uluslararası alanda büyük önem taşıyan "5 Altın Çapa" ödülünü aldı. Martı Marina&Yacht Club; marinalarda üst düzey servis standartlarını sağlamak amacıyla, fiziki yapı, genel hizmet standartları ve uygulama esasları baz alınarak yapılan değerlendirmeler sonrası uluslararası "The Yacht Harbour Association" tarafından "5 Altın Çapa" ödülüne layık görüldü.

Güllü KonaklarıTürkiye'nin En İyi Küçük Otellerinden Biri
Martı grubunun köklü hizmet anlayışını bir çatı altında toplayan Güllü Konakları Türkiye'nin seçkin ve güvenilir küçük oteller sitesi kucukoteller.com.tr tarafından otel karakteri, bölgesini temsil etme özeni, Türkiye Turizmine katkıları ve üstün hizmet kalitesi kriterlerine göre yapılan değerlendirme sonucu, bölgesinin en iyi Küçük Oteli seçilerek "Türkiye'nin En İyi Küçük Otelleri" arasında yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Martı otelleri sezona ödüllerle girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN