Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, Türk turistler için tanıtıldı

Türkiye ve 'dan çeşitli kurumlar işbirliği içerisinde turistlere ülkelerini tanıtmak için toplantı düzenledi. Bu kapsamda (THY) ve Almanya Turizm Merkezi, Türk acentelere tanıtım yaptı.

Giriş Tarihi: 22.8.2013 16:56
THY Nürnberg Müdürlüğü, İstanbul Başkonsolosluğu, Almanya Turizm Merkezi (Nürnberg ve Frankfurt), Almanya Demir Yolları (DB), Nürnberg Havalimanı (FNG) ve Frankfurt Havalimanı (FRAPORT) işbirliğinde Türkiye'de Almanya'yı daha iyi tanıtmak için Wow Hotel İstanbul'da toplantısı yapıldı.

THY Nürnberg Müdürü Dr. Osman Nuri Hasırcı, toplantının amacının Türkiye'de Almanya'yı, Almanya'da da Türkiye'yi daha doğru tanıtmak olduğunu ifade etti. Burada 'kazan kazan' politikasını esas aldıklarını ifade eden Hasırcı, "Basın mensuplarını sektörümüzle ilgili aktif arkadaşları davet ediyoruz. THY'nin Nürnberg müdürlüğünün 7 seferi vardı, şu an 18 seferimiz var. Yolcularımızı mutlu ediyoruz. Almanya'da 12 noktaya uçuyoruz. Haftalık 250 uçuş sunuyoruz. Bu 250 uçuş az değil. Büyük bir arz. Bu arzı pazarla, yolcuyla paylaşıyoruz. Yolcumuzun geleceği ve mutluluğu, bizim mutluluğumuz kabul ediyoruz." dedi.

Almanya Turizm Merkezi (Nürnberg ve Frankfurt) Uluslararası Pazarlama Müdürü Dr. Annette Biener, Frankfurt'un iş merkezi olmasının yanında gezilecek bir yer olduğunu Türkleri beklediklerini kaydetti. Türkiye'den yıllık 45 bin misafir geldiğini ifade eden Biener, bu rakam her geçen gün de yükseldiğini dile getirdi.

Nürnberg Havalimanı Pazarlama Yöneticisi Silvia Arai Hoffmann da, Türkiye sadece gidiş destinasyonu değil, aynı zamanda Türk turistlerin de Almanya'ya gelmesini arzu ettiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Almanya, Türk turistler için tanıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN