Uzakdoğu'nun gözü Erciyes'te

Dünya'nın sayılı kış turizm merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen Erciyes'e ilgi her geçen gün artıyor. Kayseri'ye yakın ilgi gösteren Uzakdoğu ülkeleri Erciyes'i de gündemlerine aldı.

Giriş Tarihi: 5.9.2013 14:45 Güncelleme Tarihi: 5.9.2013 14:46
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülmekte olan yaklaşık 300 milyon avro bütçeli Erciyes Master Planı, şehrin geleceğini pozitif anlamda değiştirecek en önemli projelerden birisi olarak gösteriliyor. Kayseri'yi turizm şehri konumuna getirecek olan Erciyes'e yurtiçi ve yurtdışından medya kuruluşlarının ilgisi artarken Uzakdoğu ülkeleri de gözlerini Erciyes'e çevirdi.

Güney Kore'nin önde gelen medya kuruluşları ve haber siteleri, Erciyes Turizm Master Planı'nı haber yaparak proje ve gelişmeler hakkında vatandaşlarını bilgilendirdi.
Yapılan haberlerde, Erciyes'in gerçekleştirilen yatırımlarla dünyanın önemli kayak merkezlerinden biri olduğu belirtilerek projenin profesyonelce planlanmış ve hayata geçirilmiş bir proje olduğuna vurgu yapıldı. Farklı fotoğraflara da yer verilen haberlerde, Erciyes'in tatil için iyi bir alternatif olduğu vurgulandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzakdoğu'nun gözü Erciyes'te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN