Türkiye'nin en iyi haber sitesi

uçuşlarını günde iki sefere çıkarttı

Halkın havayolu , Marmara Bölgesi’nin yükselen değeri Çorlu’ya olan seferlerini arttırdı.

Giriş Tarihi: 2.10.2013 12:57
1 Ekim tarihinde Çorlu'da düzenlenen "Çorlu DHMİ Havalimanı'nın İşlevselliğinin Artırılması" konulu toplantıya katılan yöneticileri, 08:45 ve 19:50 Ankara ve 10:25 ve 21:30 Çorlu kalkışlı karşılıklı günde iki sefer olarak yapılacak yeni uçuşları müjdelediler.

Bu sene beşinci yılını kutlayan AnadoluJet, Çorlu seferlerini günde tek frekanstan iki frekansa çıkardı. 1 Ekim tarihi itibariyle karşılıklı sefer sayısını arttıran AnadoluJet, Çorlu'yu önce Ankara'ya ardından da aktarmalı seferleri ile Anadolu'ya daha fazla bağlayacak.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 1 Ekim 2013 tarihinde organize edilen "Çorlu DHMİ Havalimanı'nın İşlevselliğinin Artırılması" konulu toplantıya katılan AnadoluJet yetkilileri, yerel ve mülki idarecilerin yanı sıra iş dünyasının önemli isimleri ve medya mensupları ile bir araya geldi.

Konuşmasında, Çorlu'yu önce Türkiye'ye sonrasında ise dünyaya açan Çorlu Havalimanı'nın kullanımının arttırılmasının önemine dikkat çeken AnadoluJet icrasından sorumlu Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı İbrahim DOĞAN, "AnadoluJet kurulduğu günden bu yana halkımızın ihtiyaçlarına odaklandı. Uçuş ağımızı oluştururken önemli saha çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilgileri göz önünde bulundurduk. Çorlu, Marmara Bölgesi'ndeki en önemli sanayi merkezleri arasında yıldızı her geçen gün daha da parlayan bir şehrimiz. Vizyonunu ekonomik gücünü iyi yöneten HUB kent olarak belirleyen Çorlu için havayolu ulaşımı ve havayolu taşımacılığı çok daha fazla ihtiyaç haline geldi. Kendine Ankara'yı HUB olarak belirleten AnadoluJet olarak Çorlu Havalimanı'na düzenlediğimiz seferlerimizin artırılması için hem halkımızdan hem de iş dünyasından önemli geri dönüşler aldık ve sefer artışına gittik" dedi.

Ticaret merkezi olmaya aday
Çorlu ve çevresindeki sanayi kuruluşlarının sayısının her geçen gün arttığını anlatan DOĞAN, "Tarihe baktığımızda ticaretin önündeki en büyük engel hep yol olmuştur. 'Hız'ın ve 'zaman'ın artık sermayenin ta kendisi haline geldiği bu çağda, havayolu ulaşımı altın değeri taşıyor. Biz de AnadoluJet ailesi olarak halkımızın en hızlı ve konforlu bir şekilde erişimini sağlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz" dedi.

"Ankara'dan tüm dünyaya"

Ankara – Çorlu karşılıklı seferleri ile artık ülkemizin her noktasına ve dünyaya ulaşımın Çorlulu iş adamları için daha da kolaylaştığını anlatan DOĞAN, "Mevcut tarifemizde Ankara – Çorlu seferlerimiz günde tek sefer olarak düzenleniyordu. Bugün itibariyle 08:45 ve 19:50 Ankara ve 10:25 ve 21:30 Çorlu kalkışlı günde ikişer sefer karşılıklı uçuşları başlatmış bulunuyoruz. Her şey dahil prensibini benimsemiş bir marka olarak hem tüm hizmetlerden faydalanıp hem de ekonomik olarak istenilen noktaya uçulabileceğini ispatladığımıza inanıyorum. Gerek uçak içindeki misafirperverliğimiz gerekse yolcularımıza yaptığımız ikramlarımızın kalitesi ile şimdiye kadar sizlerden hep takdir gördük. Bunun için sizlere teşekkürü bir borç biliriz" dedi.

Minimum bekleme süreleriyle aktarmalı uçuş algısını da değiştirdiklerini anlatan DOĞAN, "Seferlerimiz kısa bekleme süreleriyle Antalya, İzmir, Trabzon, Van, Adana, Diyarbakır, Malatya ve Kars gibi pek çok noktaya aktarmalı bağlantı verecek. Ayrıca yolcularımıza sunduğumuz ek hizmetlerimiz ile de uçuşların önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz" dedi.

Uçmak artık daha kolay
Havadaki konforunu ek hizmetleri ile karada da devam ettiren AnadoluJet, Ankara ve Bodrum'da otopark hizmetiyle park sorununa çözüm oluyor. Türkiye'nin herhangi bir noktasına uçacak yolcular, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda ve Bodrum Havalimanı'nda bulunan AnadoluJet'in güvenli otoparkına araçlarını bırakarak, seyahatlerini rahatça gerçekleştirebiliyor.

Uygun fiyatlı Havalimanı Ulaşım Hizmeti ile AnadoluJet; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman ve Adana'da havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolcularını evlerinin kapısından alarak uçuş saatine yetiştiriyor. Dileyen yolcularına da uygun fiyatlarla araç kiralama imkânı sunuyor.

1 Ekim itibariyle günde çift tarife olarak düzenlenecek Ankara – Çorlu karşılıklı seferleri, yine ekonomik fiyatlarla gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolujet uçuşlarını günde iki sefere çıkarttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN