Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, Venezuela'ya uçmaya hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 7.10.2013 10:23

Venezuela'nın Ankara Büyükelçisi Bracho: "Venezuela, Türkiye için Güney Amerika'ya açılan bir kapı olabilir"

(), Venezuela Conviasa Havayolları ile ulaşım, turizm ve havacılık konularında işbirliğine hazırlanıyor. Bazı temas ve ziyaretler için Antalya'ya gelen Venezuela'nın Ankara Büyükelçisi , A-P Havacılık CEO'su 'yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin basına açık bölümünde konuşan Büyükelçi Bracho,Venezuela'nın Türkiye için çok önemli bir merkez olduğuna işaret ederek,
"Venezuela, Türkiye için Güney Amerika'ya açılan bir kapı olabilir. Çok ciddi turizm ve ticaret merkezi. Türkiye'nin bunu çok iyi değerlendirmesi gerekiyor" dedi.

Pura da Venezuela Havayolları Conviasa ile işbirliği anlaşmasına hazırlandıklarını, anlaşmanın çerçevesinin büyük oranda oluşturulduğunu söyledi. Pura, "İstanbul'dan Venezuela'nın başkenti Caracas'a uçak seferleri başlatmayı düşünüyoruz. Hatta bu seferleri İstanbul-Havana-Caracas şeklinde 3 ayaklı olarak da oluşturabiliriz" diye konuştu.

Güney Amerika'nın çok büyük bir pazar olduğunu ifade eden Pura, Türkiye'den Venezuela'ya direkt uçuşların ticarete büyük katkı sağlayacağına
inandığını dile getirdi.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Airplus, Venezuela'ya uçmaya hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN