Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Jolly Tur 2014 yılına çığır açacak kampanyalarla başlıyor

Giriş Tarihi: 25.11.2013 14:31

26 yılı aşan tecrübesi ile sunduğu kaliteli hizmeti, satış öncesi ve sonrasında uyguladığı müşteri memnuniyeti yönetimi ile sektörün öncü kuruluşlarından olan Jolly Tur 2014 yılına sektörde çığır açacak kampanyalar ve % 36 büyüme hedefi ile başlangıç yapıyor.

Jolly Tur, erken rezervasyon kampanyaları, sunduğu ödeme avantajları, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesiyle % 100 müşteri memnuniyeti hedefini yakalarken, 2013 yılında kişi sayısı ve cirodaki büyüme hedeflerini de tutturdu. 2013 yılında yurtiçi departmanında yüzde 27'lik, yurt dışı departmanında % 46'lık, Kıbrıs departmanında % 27'lik, kültür turlarında % 49'lik, Cruise turlarında ise % 78'lik büyüme kaydedildi.
Jolly Tur, 2014 yılında tüm departmanları ortalamasında %36'lık büyüme bekliyor. Jolly Tur hedeflediği büyümenin önemli bir kısmını yurtiçi - yurtdışı fark etmeksizin tüm turlarında yaptığı erken rezervasyon kampanyalarında kaydetmeyi planlıyor.

ERKEN REZERVASYON % 50 İLE BAŞLADI
Tüm destinasyonlarda avantajlı fiyatlarla tatil imkânı sunan Jolly Tur, 2014 yılı için yurt içinde erken rezervasyon kampanyasını 18 Kasım tarihinde % 50 indirimle başlattı. Erken rezervasyon kampanyası Mayıs sonuna kadar indirim oranları azalarak devam edecek. Kampanyanın ilk döneminin bitiş tarihi olan 9 Aralık'a kadar tatilini satan alan misafir, gecelik kişi başı 180 TL olan otelde 90 TL'ye kalma fırsatı yakalayacak. 2014 yılında yurtiçi misafirlerin % 60'ını erken rezervasyondan yararlanması bekleniyor.

Jolly Tur , Erken rezervasyonun artık bir alışkanlık halini almasını ve misafirlerin bir önceki yıldan başlayarak rezervasyon yapabilmelerini kolaylaştıran en önemli 2 etkenden birinin % 50'ye varan indirimler olduğunu , diğerinin ise "Erken Rezervasyon Sigortası " olduğunu belirtiyor. Erken Rezervasyon sigortasını 10 TL den başlayan fiyatla yaptıran misafirler, yurtiçi ve Kıbrıs tatillerine 72 saat kala koşulsuz olarak rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahip oluyorlar. Yurtdışında ve Cruise turlarında ise " seyahat koruma " paketleriyle benzer güvenceler söz konusu oluyor.

Türkiye'nin en seçkin otelleri ile gerçekleştirdiği özel anlaşmalar sayesinde tatilcilere uygun ve kaliteli hizmeti bir arada sunmak adına önemli indirimler sağlayan Jolly Tur, her yıl genişleyen yatırım kapasitesi ve yüksek alım gücü sayesinde yurtiçinde 700'ü aşkın tesiste avantajlı tatil imkânı sunuyor.

YURT DIŞI KAMPANYALARINDA "TÜRKİYE'DE BİR İLK" DAHA
Yurt dışında her zaman ilklere imza atan Jolly Tur bu yılda yine bir ilke imza atarak "ERKEN GİDEN KAZANIYOR" başlığı ile yeni bir kış kampanyası başlattı. Genelde bugüne kadar yapılan tüm kampanyalar ve bilhassa yaz dönemi kampanyaları ileriki dönemde seyahate gidecek tatilcilere hitap ederken, Jolly Tur kış kampanyası yakın dönemde seyahat edecek tatilcilere yönelik. Bu çerçevede rezervasyon tarihi itibariyle 45 gün içerisinde seyahate gideceklere 200 Euro, 45 - 90 gün içerisinde gidenlere 100 Euro, 90 - 120 gün içerisinde gidenlere 50 Euro indirim uygulanıyor. Kış sezonu boyunca geçerli olacak kampanya için ayrılmış kontenjan ise toplam 10.000 kişi ile sınırlı ve henüz kampanya başlayalı 1 ay olmasına rağmen kampanyaya ciddi ilgi söz konusu.
Kış kampanyasının yanı sıra son birkaç senedir "Yurt dışı Yaz Erken rezervasyon kampanyası" da yapan Jolly Tur, Aralık ayı ortasında ise yaz kampanyasını başlatmayı planlıyor.

Seyahat koruma paketi ile yurtdışı tatillerini de güvence altına alarak vize çıkmaması, son dakika gelişen bir sağlık problemi ya da işten çıkartılma gibi beklenmeyen durumlar nedeni ile tatilini iptal etmek zorunda kalan Jolly Tur misafirleri, mazeretlerini belgelemeleri durumunda küçük bir kesinti ile ödedikleri tur bedellerini iade alıyorlar.

LÜKS GEMİLERLE DÜNYAYI KEŞFE ÇIKMANIN AVANTAJLI FIRSATLARI
Son iki yıldır Cruise Turlarına da uygulanan Erken Rezervasyon ve ürün yelpazesindeki genişleme ile birlikte Cruise Turlarına olan talebi giderek arttıran Jolly Tur bu sene de misafirlerini avantajlı koşullarda lüks gemilerle dünyayı keşfetme imkânı sunmayı hedefliyor.
1 Kasım 'da başlayan Gemi Turları Erken Rezervasyon fırsatlarında %30'a varan indirmeler yer alıyor.
Klasik destinasyonlar olan Yunan Adaları, Adriyatik ya da Kanarya Adalarının yanı sıra Güney Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Arap Emirliklerini de rotasına dâhil ederek birbirinden özel destinasyonlara dünyanın en ihtişamlı gemileri ile uygun fiyata seyahat imkânı sağlıyor. Fırsatlar 14 Aralık'a kadar devam edecek.
ARKADAŞINA GÖNDER
Jolly Tur 2014 yılına çığır açacak kampanyalarla başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN