Yılbaşında doluluk oranı yüzde yüze ulaştı

Giriş Tarihi: 2.1.2014 12:34

Kütahya'nın Simav ilçesinde Belediye tarafından işletilen 800 yataklı Eynal Kaplıcaları yılbaşında şifa ve tatil olanağını bir arada yakalamak isteyenlerde doldu taştı.

İşletme Müdürü Cemil Baybuk, yılbaşı tatilini fırsata dönüştürmek isteyenlerin rezervasyonları günler öncesinden yaptırdığını ve yılbaşında kaplıcanın dolup taştığını söyledi.

Yılbaşında yabancılar kadar yerli halkada hizmet verdiklerini söyleyen Baybuk, müşteriler için Restoranda müzikli eğlence programları düzenlediklerini ve konuklarının sabaha kadar sıcak bir ortamda gönüllerince eğlenme fırsatı bulduklarını bildirdi.

Yılbaşı nedeniyle şifalı sularıyla ünlü Eynal Kaplıcalarına gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiğini ifade eden Baybuk, yerin 700 metre altından gelen 162 derecelik şifalı suların romatizma, siyatik, lumbago, cilt ve deri hastalıkları, cinsel rahatsızlıklar başta olmak üzere 14 çeşit hastalığa iyi geldiğinin doktor raporlarıyla tescilli olduğunu söyledi.

İşletme Müdürü Baybuk, Eynal Kaplıcalarının tedavi edici özelliğinin yanı sıra son yılllarda müşterilerine tesislerde sunduğu konaklama ile sosyal ve kültürel anlamdaki üstün hizmetleriyle Türkiye'de alternatif bir turizm kolu olarak geliştiğini söyledi.

Baybuk, 'Yılbaşı nedeniyle tesislerimizdeki doluluk oranı sevindirdi. Şifa bulmak isteyen, kafasını dinlemek isteyen bütün vatandaşlarımızı emsallerine çok daha ucuza hizmet sunduğumuz kaplıcamıza bekliyoruz' şeklinde konuştu.

Baybuk yılbaşı için gelen müşterilerin hafta sonuna kadar kaplıcada konaklayacaklarını kaydetti.

Turizm twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılbaşında doluluk oranı yüzde yüze ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN