Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Calista Luxury Resort Hotel ve Tatil Stil işbirliği tatil kazandırıyor

"Yaz Tatilini Kiminle ve Neden Calista Luxury Resort Hotel'de Yapmak İstersin?" sorusunu yanıtla. Calista Luxury Resort Hotel’ de A La Carte All Inclusive ayrıcalığıyla rüya gibi bir tatil kazanma fırsatı yakala...

Giriş Tarihi: 28.2.2014 17:06 Güncelleme Tarihi: 28.2.2014 17:07
Adını mitolojideki kusursuz güzellik tanrıçasından alan, yaşanası temiz bir dünya felsefesi ve çevre bilinci ile Yeşil Yıldız, Beyaz Yıldız, Mavi Bayrak ödülerinin, ayrıca ISO 9001:2000 kalite, 14001 Çevre, 18001 OHSAD iş sağlığı ve güvenliği, ISO 22000 Gıda Yönetim Sistemi gibi uluslarası kalite ve güvenlik belgelerinin sahibi, akdeniz sahillerinin incisi, turizmin can damarı Antalya Belek'te denize sıfır konumda, doğanın ve denizin bütünleştiği, kuş cenneti diye de adlandırabilecek fıstık çamlarıyla kaplı ormanın içinde, 120.000m2 alandaki Calista Luxury Resort Hotel ile Türkiye'de ve Uluslararası platformda saygınlığını kanıtlamış "Katırcıoğlu Şirketler Grubu" işbirliği ile kurulan sektöründeki kalite standartlarını belirleyerek beklentileri yükselten profesyoneller tarafından tüketici haklarına saygılı ve memnuniyet odaklı olarak yönetilen, hem Türk Akreditasyon kuruluşu TÜRKAK tarafından hem de Alman akreditasyon kuruluşu DAkkS tarafından ayrı ayrı akredite edilerek ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetimi Sistemi belgelerini almaya hak kazanan bunun yanı sıra uluslararası belgelendirme kuruluşu Royal Cert tarafından onaylı ISO 10002 : 2004 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetlerinin Ele Alınması belgesini de alarak uluslararası standartlara uygun kalite ve müşteri memnuniyeti yönetimi konusundaki başarılarını taçlandırmış olan Tatil Stil, gündemin erken rezervasyon olduğu bu dönemde tatil severler için hazırladığı, facebook yarışması ile tatil hediye ediyor. İlk iki gününde 150.000'e yakın kişi tarafından görüntülenen yarışmaya ilgi çok büyük. Tatil Stil facebook ( https://www.facebook.com/tatilstil ) sayfasında 05 Mart 2014 tarihine kadar devam edecek yarışmada " Yaz Tatilini Kiminle ve Neden Calista Luxury Resort Hotel'de Yapmak İstersin ? " sorusuna yanıt olarak verilecek paylaşımlar içerisinden en çok beğeni alan alan 10 tanesi Jüri oylamasına kalarak, yarışma kriterlerine uygunluğuna göre değerlendirilecek olup, yarışmanın galibi belirlenecektir. Kazananı Calista Luxury Resort Hotel' de 2 gece, 2 kişi "A La Carte All Inclusive" ayrıcalığıyla rüya gibi bir tatil bekliyor.

Calista Luxury Resort Hotel'de Tatil Ödüllü Yarışmanın Detaylı Bilgi ve Katılım Koşulları

Katılım Koşulları

- Yarışmaya katılım ücretsizdir.

- Yarışmaya T.C. vatandaşı, Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş ve Tatil Stil Facebook sayfasının takipçisi (beğenen) olan gerçek kişiler katılabilir.

- Yarışma katılım 26 Şubat 2014 tarihinde https://www.facebook.com/tatilstil adresinden yayınlanacak olan yarışma detaylarını içeren iletiye yapılacak yorumlar ile sağlanacaktır.

- En çok beğeniyi alan 10 (on) yorum, Jüri oylamasına kalacaktır.

- Jüri değerlendirmesi ( değerlendirme kriterleri aşağıda belirtilmiştir) sonucu 1 asil 1 yedek yarışmacı seçilecektir. 24 saat içerinde asil üyeye ulaşılamaması durumunda ödül yedek üyeye devredilecektir.

- 26 Şubat 2014 tarihinden önce yayınlanacak iletilerin altına yapılan yorumlar yarışmaya dahil değildir.

- Yarışma 05 Mart 2014 tarihinde saat 18.00' a kadar sürecektir. Bu tarihten sonra yapılan yorumlar ve gelen beğeniler geçerli sayılmayacaktır.

- Yarışma sonuçları 06 Mart 2014 tarihinde https://www.facebook.com/tatilstil adresinden yayınlanacaktır.

Jüri Üyeleri
Gürsel KAYA - Calista Luxury Resort
Murat Bayındır - Tatil Stil
Murat Akman - Tatil Stil
Altan Çolak - Sempeak
Emirhan Yasdıman - Sempeak

Jüri Değerlendirme Kriterleri

- Jüri üyeleri en çok beğeniyi alan 10 yorumu değerlendircek olup diğer yorumlar yarışma kapsamı dışında tutulacaktır.

- Yaz tatilini kiminle ve neden Calista Luxury Resort Hotel' de yapmak istersin? " sorusunun cevaben paylaşılan yorumların, yarışma konusuna uygunluğu değerlendirilecektir.

- Dini, siyasi vb. içerikli yorumlar yarışma kapsamı dışında tutulacaktır.

- Yarışma kapsamı dışındaki tüzel kişilerin çıkar ve amaçlarına hizmet eden yorumlar yarışma kapsamı dışında tutulacaktır.

- Genel ahlak kurallarına aykırı ve sakıncalı, zararlı paylaşım ve yorumlar yarışma kapsamı dışında tutulacaktır.

- Hile (teknolojik imkanlar kullanılarak veya çeşitli şekillerde manipülasyon yapıldığı tesbit edilen paylaşımlar) yapıldığı tespit edilen yorum ve paylaşımlar yarışma kapsamı dışında tutulacaktır.

Ödül

Calista Luxury Resort Hotel' de 2 gece, 2 kişi "A La Carte All Inclusive" ayrıcalığıyla rüya gibi bir tatil.

Ödül Kullanım Detayları

- Ödül, Calista Luxury Resort Hotel (Belek, Antalya)'de ücretsiz konaklama olarak kullanılacaktır.

- Konaklama 2014 yılı içerisinde Nisan, Ekim veya Kasım aylarından birinde yapılabilir.

- Konaklama süresi iki gece olup, bir çift kişilik odada gerçekleştirilecektir.

- Konaklama, Calista Luxury Resort Hotel'in konsepti çerçevesinde gerçekleşecektir.

- Konaklama ödülü kazanan yarışmacı konaklama yapmak istediği tarihten en az 14 gün önce talebini Tatil Stil'e iletmelidir.

- Konaklama belirtilen aylarda ve Calista Luxury Resort'ün müsaitlik durumuna göre yapılabilir.

- Ödül olarak kazanılan ücretsiz konaklama belirtilen ayların dışında kullanılamaz.

- Ulaşım ve otelde extra olarak sunulan hizmetlerin bedelleri ödül kapsamından değildir ve bu ücretlerin tamamı kazanan yarışmacı tarafından ödenir.

Genel Kurallar

- Katılımcı, yarışmaya katılmakla Tatil Stil tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

- Tatil Stil, topladığı veya sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini bir alttaki madde çerçevesinde sağlayacaktır.

- Kullanıcıların yarışmaya katılımı için zorunlu olan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Yarışmaya katılan herkese, Tatil Stil ödül sunumu için Tatil Stil Facebook sayfası üzerinden yapılan bilgilendirme haricinde, bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme, telefon ile arama, SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar.

- Tatil Stil, genel yarışma kurallarına aykırı hareket eden veya hile yaptığını tespit ettiği kullanıcıları diskalifiye etme hakkını ve yarışmayı bitirme hakkını saklı tutar.

- Tatil Stil, Sempeak, Calista Luxury Resort çalışanları ve 1.derece yakınları yarışmaya katılamaz, katılıp yarışmayı kazansalar bile ödülü alamazlar.

- Calista Luxury Resort' un black listeki kişiler (otel tarafından çeşitli nedenle ile kara listeye alınarak otel'e kabul edilmeyecek kişiler) yarışmayı kazanmış olsalar dahi ödülü kullamazlar. Böyle bir durumda ödülü kullanma hakkı yedek yarışmacıya geçer.

- Kazanılan hediye başka bir gerçek kişi, tüzel kişi veya kuruma devredilemez.

- Kazanılan ödül devredilemez, paraya çevrilemez veya ödülün karşılığı olan para tutarı nispetinde indirim kullanılamaz.

- Ödül kullanım detaylarında belirtilen süre içerisinde kullanılmayan ödül, Tatil Stil tarafından kazanan yarışmacıya herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın iptal edilir.

- Yapılan yorumlar içerisinde, herhangi bir kuruma, tüzel kişilere, şahsa veya topluluğa yapılmış hakaret, suçlama ve yorum gibi tüm ifadelerden yorum sahibi sorumlu olup, ilgili içerikten Tatil Stil hiçbir şekilde, şart ve koşulda sorumlu tutulamaz.

- Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.

- Yarışma içeriğinin tüm hakları Tatil Stil' e aittir.

- Bu yarışmayı Tatil Stil düzenlemektedir. Yarışmanın Facebook ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Bu yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.Tatil Stil istediği zaman yarışmayı durdurma, sonlandırma veya yarışmayı tamamen iptal etme hakkına sahiptir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Calista Luxury Resort Hotel ve Tatil Stil işbirliği tatil kazandırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN