Karnak Travel'a "En İyi Tur Operatörü" ödülü

Ağırlıklı olarak Ortadoğu'dan Türkiye'ye turist getiren Karnak Travel bu pazarlardaki başarılı çalışmalarından dolayı Tourexpi tarafından "En İyi Tur Operatörü" ödülüne layık görüldü.

Giriş Tarihi: 26.3.2014 17:38
Ödülü Berlin ITB Fuarı'nda gerçekleştirilen törende alan Karnak Travel Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Aliabet, şirketin 1985 yılında kurulduğunu belirterek, "İstanbul merkez, Antalya, Bodrum ve Marmaris şubelerimizin yanı sıra, Dubai, Abu Dabi, Amman ve Beyrut'ta acenteliklerimi, Kuzey Afrika'da ise temsilciliğimiz var. 18 farklı ülkeden 2 bine yakın tur operatörüyle çalışıyoruz. Misafirimizi en iyi şekilde karşılayıp, butik hizmet vermek amacıyla geçen yıl 12 VİP araç alıp içlerini donattık. Bu yıl çalıştığımız pazarlardan 58 bin kişi getirip, toplamda 125 bin geceleme yaptırarak 40 milyon dolarlık ciroya ulaşmayı hedefliyoruz. Bütün bölgeler dahil toplam çalışan sayımız 140'a ulaştı" dedi.

Sağlık, Termal, SPA, Wellness, Kongre , Incentive,Fuar ve Cruise Turizmi olmak üzere katma değeri yüksek işlerle başarıyı yakalayan Karnak Travel yöneticileri aldıkları ödülle birlikte topluca poz verdi.
Turizm twitter
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karnak Travel'a "En İyi Tur Operatörü" ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN