Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Jolly Tur’a Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan ödül

Turizm sektöründe 27 yıldır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini hizmet politikasında en üst sırada tutan Jolly Tur, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ödüllendirildi. Jolly Tur'a ''Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma'' ödülü verildi.

Giriş Tarihi: 11.4.2014 12:42
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından, tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerinin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici taleplerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi amacıyla verilen Tüketici Ödülleri sahiplerini buldu. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Tüketici Ödülleri ödül töreni 10 Nisan 2014 tarihinde Hilton Otel Ankara'da düzenlendi.

Yıl genelinde hizmet verilen ortalama 500 bin misafirin satın alma, tatil ve satış sonrası memnuniyetini profesyonel temsilcilerle yürüten Jolly Tur ''Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü''nün sahibi oldu. Bugüne kadar hizmet verilen 5 milyonun üzerindeki misafirin % 67'si tekrar müşterisi olan Jolly Tur'un ödülünü Genel Müdür Figen Erkan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın elinden aldı.
Turizm twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Jolly Tur’a Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN