Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Singapur'a uçak seferleri artacak

Türk taşıyıcılar için A330 uçak tipiyle haftalık 8 frekans olan tarifeli sefer düzenleme hakkı, uçak tipi kısıtlaması olmaksızın 14 frekansa çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 14.4.2014 16:25

Singapur'a Türk taşıyıcılar için A330 uçak tipiyle haftalık 8 frekans olan tarifeli sefer düzenleme hakkı, uçak tipi kısıtlaması olmaksızın 14 frekansa çıkarıldı.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Türkiye ile Singapur arasındaki ikili havacılık anlaşması, sefer artışlarını içerecek şekilde revize edildi. Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi ve Singapur Sivil Havacılık Genel Müdürü Yap Ong Heng başkanlığında Ankara'da gerçekleştirilen müzakerelerde sefer artışları konusunda anlaşma sağlanarak mutabakat zaptı imzalandı.

Türk taşıyıcılar için A330 uçak tipi ile haftalık 8 frekans olan tarifeli sefer düzenleme hakkı, uçak tipi kısıtlaması olmaksızın 14 frekansa çıkarıldı, söz konusu frekansın 4'ü tarifeli kargo seferleri için kullanılabilecek.

Tayin edilen taşıyıcıların üçüncü taraf dahil olmak üzere kod paylaşımı, bloke yer ve benzeri ticari konularda işbirliği yapmaları konusunda da mutabakata varıldı.

Turizm twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Singapur'a uçak seferleri artacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN