Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldız manzaralı otel odaları

Giriş Tarihi: 9.7.2014

Dört duvar arasında sıkışıp kalan bedenlerimiz tatilde huzur arıyor. Doğayla baş başa olmak isteyenlere dünyanın dört bir yerinden 'havadar' otel seçenekleri

AKA Central Park
New York'ta bulunan AKA Central Park adlı otelin çatı katında kalanlar yazın tadını çıkarmak için benzersiz bir fırsat yakalıyor. 139 metrekarelik terasta, New York semasının altında uyuyabileceğiniz bir yatak bulunuyor.

Chalkley Ağaçevi
Güney Afrika'da aslanların özgürce dolaştığı Lion Sands Rezervi doğa içinde ama otel rahatlığında bir tatil imkanı sunuyor. Özellikle Chalkley Ağaçevi adını taşıyan odalarda safari ruhunu yaşarken sabahları gözünüzü nehir manzarasına karşı açacaksınız.

Loisaba'nın Yıldız Yatağı
Kenya'da bulunan Loisaba Vahşi Doğa Oteli'nde yaklaşık 25 kilometrekare genişliğindeki özel bir alanda 'yıldız yatağı'nda açık havada uyuyabilmeniz mümkün. Otantik bir balayı yapmak istiyorsanız burada yeni evli çiftler için çalıların arasında açık hava duşları bile var.

Amangiri
ABD'nin Utah Eyaleti'ndeki Amangiri, el değmemiş Canyon Point bölgesinde bulunuyor. Bir ova tarafından çevrelenen bu otelin villalarında gece açık havada uyuyabiliyorsunuz.

Nkwichi Lodge
El yapımı bu localar, Mozambik'teki Niassa Göl'ünün yanında 600 kilometrekarelik bir rezervde yer alıyor. Alanda 300'den fazla kuş türünün yanı sıra fil, leopar gibi birçok hayvan çeşidini görmek mümkün.

Malori Güvertesi
Malori Güvertesi Güney Afrika'nın en büyük rezervi olan 100 kilometrekarelik Tswalu Kalahiri bölgesinde. Bu geniş alana inşa edilmiş güvertede dev bir yatak bulunuyor. Lüks hizmetleriyle Malori Güvertesi, ziyaretçilerine yıldızların altında konforlu bir tatil sunuyor.

Tiger Blue
Endonezya sularında yelken açan Tiger Blue adındaki bu yat özel olarak kiralanıyor. Yatta bulunan tayfa yolculuk boyunca emrinizde. Ziyaretçilere düşen tek şey ise, okyanus havasının tadını çıkarmak.

L'Albereta Cabriolet Süiti
İtalya'nın Brescia kentindeki L'Albereta Otel'de bulunan Cabriolet süiti geleneksel görünen yapıda bir sürpriz olarak karşımıza çıkıyor. Bu süitin çatısı bir dokunuşla açılıyor ve bir anda havası değişen odada ziyaretçiler yıldızlarla baş başa kalıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldız manzaralı otel odaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN