Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşini kıskananlara, alternatif tatil tercihi...

Giriş Tarihi: 12.7.2014 11:12 Güncelleme Tarihi: 12.7.2014 11:14
Antalya'da bulunan 5 yıldızlı tatil köyü Sahh in Paradise, son dönemlerde kıskanç eşlerin tatil tercihi oluyor. Muhafazakâr bir konsept anlayışıyla yapılan fakat, zaman içerisinde muhafazakâr eşler kadar, muhafazakâr olmayıp eşini kıskanan ailelerinde da tatil tercihine dönüşen tatil köyünün Genel müdürü Yusuf Yücel "Müşterilerimizin arasında birbirini kıskanan çiftler çoğunlukta" diyor.

KADIN ERKEK HAVUZLARI AYRI
Antalya, Kumluca'da faliyet gösteren Muhafazakâr tatil konseptli Sahh in Paradise tatil köyü yaklaşık 250 bin metrekarelik kullanım alanıyla Türkiye'nin en büyük tatil köyleri arasında. Muhafazakâr tatil konseptli tatil köyünde kadınlar ve erkeklerin havuzları ayrı. Kadınların kullandığı havuzların çevresi paravanlarla çevrilmiş durumda. İçeriye cep telefonu ya da görüntü alabilecek elektronik cihazlar kesinlikle sokulmuyor. Bu bölüme sadece 6 yaşına kadar olan erkek çocuklar alınıyor. Erkeklerin kullandığı havuzların yanına yaklaşan kadınlar ise görevliler tarafından uyarılıyor. Kadın ve erkek müşteriler yalnızca otelin plajında birlikte denize girebiliyorlar. Otelde alkollü içki bulunmuyor.

"YANLIZCA MUHAFAZAKÂR DEĞİL KISKANÇ EŞLERDE GELİYOR"
Tatil köyünün Genel Müdürü Yusuf Yücel müşterilerinin sadece muhafazakâr kesimden olmadığını belirterek "Buraya gelenler arasında muhafazakâr bir hayat tercih etmeyen ancak birbirini aşırı kıskanan çiftler çoğunlukta. Kadın ve Erkek havuzları ayrı ayrı olduğundan çiftler daha rahat hareket ettiklerini söylüyorlar." dedi.

"RAMAZAN VE CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE DOLUYUZ"
Genel Müdür Yusuf Yücel, Gezi olaylarının doluluk oranını hiç etkilemediğini belirterek 2014 yılının Ramazan ayında ise rezervasyonlara göre doluluk oranının %95 olarak beklediklerini anlattı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağı Ağustos ayında ise erken rezervasyonlara bakıldığında doluluk oranın geçtiğimiz yıla oranla %5 bir artış olduğunu ifade eden Yücel 2013 yılında turizm sektöründe geçen sezon yaşanan %10'luk düşüşle ilgili de değerlendirme yaptı. Yücel, "Düşüşün sebebi Arap ülkelerindeki krizdi. Arap Baharı ile turizm alanında kan kaybeden başta Mısır olmak üzere Arap ülkeleri kendi tatilcilerini tekrar kazanmayı başardılar. 2013 yılında ülkelerde ki iç karışıklıklar nedeni ile tatil için Türkiye'yi seçen turistlerin kalıcı olmalarını başaramadık. Bütün bunlara ek olarak %10'luk fiyat artışları da etkili oldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşini kıskananlara, alternatif tatil tercihi...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN