Begüm Kütük'ün favori 5’

Güzel oyuncu Begüm Kütük tatilde eğlence yerine daha çok macera ve dinlenme arayanlardan. Yaz sıcağından kaçmak için Karadeniz yaylalarına giden Kütük, deniz tatili için de Yunanistan'ın Halkidiki kıyılarını tercih ediyor

Giriş Tarihi: 6.8.2014
1- Yunanistan, Halkidiki: Sıcak bir deniz ve muhteşem plajlar için Maldivler'e kadar uçmak gerekmediğini düşünen Kütük yaz aylarında Yunanistan'ın kuzeyinde bulunan bir yarımada olan Halkidiki'yi tercih ediyor. Ünlü filozof Aristoteles'in doğduğu bu topraklarda kalabalıklardan uzak ve doğayla baş başa bir tatil geçiriyor.

2- İtalya, Como Gölü: Sakinliği özlediği zaman İtalya'nın İsviçre sınırındaki Como Gölü'ne gidiyor. Masmavi bir su, birbirinden lüks villalar, küçük köyler, zirvede kartal yuvası gibi evlerle Como ona göre insanı ilk görüşte kendine hayran ediyor.

3- Karadeniz Yaylaları: Yazın sıcağında nefis doğası ve güzel yemekler için Karadeniz yaylalarına kaçıyor. Kütük, "şehirdekiler sıcaktan kavrulurken yorganla yatmak gibisi yok" diyor.

4- Günay Afrika, Cape Town: Güney Afrika'nın en büyük kenti Cape Town macera denince aklına gelen ilk adres. Safarisi, büyük beyaz köpekbalığı dalışı ve diğer her türlü doğa macerası için her yıl mutlaka bir kez yağmurun en az yağdığı Kasım- Şubat ayları arasında Cape Town'a uğruyor.

5- Çin, Şanghay: Gündelik hayatın koşturmacasından kaçmak için Doğu ile Batı'nın gerçek sentezi, Uzakdoğu seyahatinin en güzel noktalarından biri dediği Şanghay'a gidiyor. Çin'in bu en büyük kentinde alışveriş yapmayı seven oyuncu ülkenin lezzet keşifleri için de uygun olduğunu düşünüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Begüm Kütük'ün favori 5’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN