Diriliş Ertuğrul yeni sezon 92. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul yeni sezon 92. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı!
25.10.2017 | 09:34

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Diriliş Ertuğrul yeni sezon 92. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen ve her bölümüyle reytinglere damgasını vuran Diriliş Ertuğrul 92. son bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek! Türkiye'de ve Avrupa'da büyük izleyici kitlesine sahip dizinin yeni sezonu heyecanla beklenen dizinin 92. bölümünde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 92. bölüm ikinci fragmanı ise hayranları epey heyecanlandırıyor. Yeni bölüm fragmanında Oba beyinin öldüğü görüntülerin yer alması oldukça meraklandırdı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi Diriliş Ertuğrul'un 92. son bölüm fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 92. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Oba halkı Ertuğrul'un cesedini bulmuş ve intikam ateşiyle yanmaktadır! Yeni bölüm fragmanında yer alan 'Ertuğrul'un cesedi bulunmuş' sözleri ise hayranların akıllarına Ertuğrul Bey ölecek mi? sorularını getiriyor.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç'in oynadığı TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 92.bölümü 25 Ekim Çarşamba günü ekranlarda yerini alacak.

Diriliş Ertuğrul'un sezon finalinde neler yaşanmıştı?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar'a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul'un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul'a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul'ların ve Çavdar'ların zaaflarını bilen Ekaterina'nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul'a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

SON DAKİKA