Son dakika haberi: Bursa'da dehşet! Evden uzaklaştırılan koca kendi evinde karısını başka erkekle yakalayınca... | Video

Son dakika haberi: Bursa'da dehşet! Evden uzaklaştırılan koca kendi evinde karısını başka erkekle yakalayınca... | Video
19.09.2020 | 09:58

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika... Bursa'da 2 gün önce karısı tarafından evden uzaklaştırılma kararı alınan koca şüphelerinde haklı çıktı! Evden uzaklaştırılan koca karısının kendi evinde başka erkeklerle berber olabilmek için uzaklaştırma kararı çıkarttığını düşünerek eve baskın yapınca olanlar oldu. Evden uzaklaştırılan koca yürürlükteki kanunları çiğneyerek mahkemenin aldığı uzaklaştırma kararına rağmen gittiği kendi evinde karısını başka erkekle uygunsuz şekilde yakaladı. Uzaklaştırma kararını çiğneyerek kendi evine giden koca karısı ile uygunsuz şekilde yakaladığı adamı da darp edince gözaltına alındı.

Bursa'da eşinin 2 gün önce kendisi için evden uzaklaşma kararı aldırdığı adam, eve geldiğinde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Evde eşini başka bir erkekle bulan adam ikisini de feci şekilde darp edip, elindeki bıçağı boğazına dayayarak intihara kalkıştı.


Darp ve intihara teşebbüs olayı, dün akşam 21.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi İbrahimpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. 49 yaşındaki Reşat Ç. için 2 gün önce eşi Işıl Ç.'nin (38) şikayetiyle uzaklaştırma kararı verildi.


Ancak Reşat Ç. eşinin kendisini aldattığı düşüncesiyle Kocaçınar sokak üzerindeki evine geldi. Reşat Ç. içeri girdiğinde gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşadı. Eşi Işıl Ç. ile O.S. (42) isimli kişiyi evde gören Reşat Ç. çılgına döndü. Eşinin başını aynaya vurup darp eden, O. S.'yi de feci şekilde döven Reşat Ç. daha sonra bıçağı boğazına dayayarak intihara kalkıştı.


Reşat Ç. polis ekiplerince etkisiz hale getirildi. Işıl Ç. tedavisi için Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken O.S. ve Reşat Ç. gözaltına alınarak Çarşı Polis Merkezi'ne götürüldü.


Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

SON DAKİKA