Şahin Tepesi 4. bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

10.12.2018 | 10:10

Şahin Tepesi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yeni dizilerinden Şahin Tepesi 4. bölümüyle bu hafta ekranlara gelecek. Kısa sürede büyük izleyici kitlesine ulaşan yeni dizide neler olacak? Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Şahin Tepesi 4. bölümde neler olacak? "Ben Tuna Akdora'yım Mete! Yanlışı affetmem!"

ŞAHİN TEPESİ 3. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Mete'nin tehdidiyle O'nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir.

Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek'e Nilüfer'den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna'nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek'in yine zor anlar yaşamasına neden olur.

Melek'in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır.

Ezgi'nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna'nın öne süreceği koz, Ezgi'yi Efe'den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda'dan henüz haberdar değildir.

Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça'dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem'in yardımına sırdaşı Deniz yetişir.

Mete'nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem'in Mete'ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

BİZE ULAŞIN