Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçen haftayı da birbirinden önemli haberlerin yer bulduğu manşetlerle tamamladık...
Sabah Akdeniz'in özel haberleri bölgede gündemi belirledi... Gazete okurlarının en çok konuştuğu haberler yine hafta boyunca Sabah Akdeniz'deydi.
Pazartesi günü '10 numara belası yolda bitirilecek' manşetiyle çıktık.
Antalya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nün ölçüm cihazlarıyla mobil denetimlere başladığını artık 10 numara yağ kullanan araçların, yolda 2-3 dakika içinde tespit edileceğini duyurduk.
Salı günü manşetimiz hem spor camiasını hem turizm sektörünü ilgilendiriyordu. Spor Turizmi Birliği'nin Antalya'daki futbol turizmini yukarılara çekmek için mutlaka ve mutlaka olması gerektiğini bildirdiği nitelikli bir turnuva özlemini 'Futbol turizmini devler uçurur' başlığıyla ve tüm ayrıntılarıyla işledik.
Çarşamba günü manşetimiz siyasetten geldi. Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen'in otururken çekilmiş fotoğrafının yer aldığı tabelanın yanına 'Oturmak için değil, hizmet için geliyoruz' yazılı tabelayı diken Ak Parti Muratpaşa Teşkilatı'nın göndermesini 'Tabelalarda savaş başladı' başlığıyla manşete çektik...
Tüm Türkiye'nin konuştuğu Antalya'daki Golf Turnuvası Sabah Akdeniz'e Perşembe günü manşet oldu. Turnuvanın 39 kanaldan naklen yayınlanarak dünya genelinde 500 milyon eve ulaşacak olmasını 'Küçük topla dev tanıtım' başlığıyla duyurduk...
Turizm sektörünün nitelikli personel sıkıntısı geçtiğimiz günlerde yapılan bir anketin sonuçlarıyla Cuma gününün en göze çarpan haberiydi. Turizm eğitimini tamamlayan bin 836 mezunla bire bir görüşen AKMED'in tespitlerini 'Diplomayı alan turizmi bıraktı' başlığıyla haberleştirdik...
Cumartesi günü pek de sevindirici olmayan bir haber vardı Sabah Akdeniz'in manşetinde...
Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın raporu Eğirdir Gölü'nün hızla kirlendiğini, Akşehir Gencali, Alparslan, Karagöl, Kestel, Pınarbaşı, Söğüt göllerinin kuruduğunu, Kovada ve Yamansaz'ın da birkaç yıllık ömrünün kaldığını açıkladı.
Tüm bunlar 'Göller Bölgesi çöle dönüyor' başlığıyla gazetemizin manşetinde yer buldu.
Pazar günü ise bu kez kentteki kirlilik manşetimizdeydi. Büyükşehir Belediyesi'ne taşeron firma üzerinden hizmet veren temizlik işçilerinin maaşlarını alamadıkları için iş bırakmaları sonucu ortaya çıkan görüntü, 'Kenti çöp götürüyor' başlığıyla manşetimizdeydi...
Bir haftayı bu manşetlerle tamamladık. Haber koşumuz hiç mola vermeden devam ediyor...
Tüm Sabah Akdeniz okurlarına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu günler diliyorum...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN