Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her yıl merakla beklenen 'nin bu yılki dünya lansmanına katılmak için geçen hafta New York yollarına düştüm. Hoş; 1964'ten beri dünyanın en seksi modelleriyle çalışan marka, üç yıl önce konsept değiştirip seksilikten uzaklaştığı için hemcinslerim biraz bozuk ama takvim yine de her yıl dört gözle bekleniyor.
Pirelli Takvimi'nin 45'inci edisyonunun çekimleri geçtiğimiz Mayıs ayında Londra'da, İngiliz fotoğrafçı Tim Walker tarafından gerçekleştirilmişti. Ünlü fotoğrafçı takvimde, İngiliz edebiyatının 'Alice Harikalar Diyarında' adlı klasik hikayesini yeniden ele aldı. Walker, 'Alice Harikalar Diyarında' ile ilgili kendi yorumunu aktarmak için müzisyenler, oyuncular, modeller ve politik aktivistlerden oluşan 18 kişilik bir kadroyla çalıştı. Kadronun ortak özelliği ise hepsinin siyahilerden oluşmasıydı. 1987'de o zamanlar 16 yaşında olan 'ın da aralarında bulunduğu beş güzel siyah kadınla çekilen Pirelli Takvimi'nden sonra ikinci kez tamamıyla siyahi ünlülerden oluşan bir kadro, Pirelli Takvimi'nde yer aldı.

MASAL KAHRAMANLARI BULUŞTU
2018 Pirelli Takvimi için poz veren dünyaca ünlü isimler, takvimin fotoğraflarını çeken Tim Walker ve birçok davetlinin katıldığı New York'ta Manhattan Center'daki tanıtım partisi yine çok görkemliydi. Takvime hayat verenlerden Duckie Thot (Alice), Naomi Campbell ve (Kraliyet Cellatları), Djimon Hounsou (Kupa Kralı) ve Thando Hopa'nın (Kupa Prensesi) aralarında bulunduğu ünlü isimler gecede büyük ilgi gördü.
Doğrusu; "Acaba yine eskiye dönmüşler midir?" diye düşünerek gittiğim New York'tan yine de mutlu döndüğümü söyleyebilirim...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN