Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genelde Temmuz ortası gibi sezonunu açan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, bu yıl erkenci davrandı. Sebebi de, Covid-19 salgını nedeniyle herkes gibi kendisini yaklaşık üç ay evine kapaması. Seyahat yasaklarının kalkmasının ardından geçen hafta Bodrum'a ayak basan , Yalıkavak'taki dillere destan evinde birkaç gün tatil yaptıktan sonra, her yıl olduğu gibi bu yıl da dostlarıyla birlikte ultra lüks teknesiyle denize açıldı.

Meserret II adlı teknesiyle Yalıkavak açıklarından demir alan Ömer Bey'in bu yılki misafirleri arasında ünlü modacı Rıfat Özbek, Ömer Karacan ve Alastair Dundas da var. Ömer Bey, genelde arkadaşlarıyla Komşu'ya dümen kırıp, 'un elitlerinin aksine çılgınlar adası Mikonos'a değil Yunanistan'ın kutsal adası Patmos'a giderdi. Ancak Covid-19 yüzünden Yunanistan daha kapılarını açmadığı için Ömer Bey ve arkadaşları mecburen Ege koylarında mavi yolculuk yapacak. Her zaman gözlerden uzak tatil yapmayı tercih eden Ömer Bey, bakalım bizim koylarımızda bunu başarabilecek mi?

Karantina bitti araları bozuldu

Üç yıl önce üç yıllık eşi 'dan boşanan ünlü stil danışmanı ; aradığı aşkı, aralarında Hadise de olmak üzere pek çok güzelle flört eden Uğur Güven'de bulmuştu. Tanışıklıkları 15 yıl öncesine dayanan, ancak geçen yıl Ocak'ta bir davette karşılaştıktan sonra flört etmeye başlayan aşıkların mutluluğu parmakla gösteriliyordu. Ancak Covid-19 salgını, pek çok çift gibi onlara da iyi gelmedi anlaşılan! Karantina sürecini birlikte geçiren aşıkların bir süredir arasının limoni olduğunu öğrendim. Bakalım sorunlarını çözebilecekler mi yoksa yollarını ayıracaklar mı?

Kültür ve sanatın geleceğini tartıştılar

Vakfı (YSV), pandemi sonrası Türkiye'de kültür ve sanatın geleceğinin tartışıldığı bir çalıştay düzenledi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un, normalleşme süreciyle birlikte kültür-sanat adına yoğun bir takvim içine girdiklerini, 2020 yılını sanatla dolu dolu olarak 2021'e taşıyacaklarını dile getirdiği çalıştaya sanat aşığı pek çok ünlü isim katıldı. Çalıştayın moderatörlüğünü ise, YSV Mütevelli Heyet Başkanı, HİR Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu yaptı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA