Arduç'un GQ dergisindeki 'Ben anneciyim' söylemini sevdim. Ve bu lafının üzerine hayatına şöyle kuş bakışı göz attım. Eskiden olsa anneci erkeklere burun kıvırırdı kız tarafı; 'Aman anneciyse kaçın' deyip uyarırlardı hemcinslerini... Ancak Barış'ın 'anneci' olma durumu, onu ideal erkek formatına da getirmiş. Neden mi? 'Anneci' erkekler, tüm kadınlarla sağlıklı iletişim kurabilirler, daha saygılı ve geleneklerine daha bağlıdırlar. Özellikle birçok erkeğin arasından hassaslıklarıyla sıyrılırlar. Bakın Barış'a; özel hayatındaki tüm haberlerine, yazılıp çizilenlere rağmen, ne kadar da mutlu ve huzurlu. Sosyal sorumluluk projelerinde birçok aktöre göre daha duyarlı ve önde. İşte bunlar hep 'anneci' erkeğin iyi tarafları. Siz de bulun kendinize bir tane .

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN