ÖNCEL ÖZİÇER

Dürümle dayak

  • Yükleniyor...

Kadına şiddet toplumun her kesiminde yaşanıyor; bunu artık hepimizi biliyoruz.
Kedi pisliğini örter gibi, örtmeye çalışmanın bir manası yok.
Profesörü de o şiddeti yaşıyor, yaşatıyor, mühendisi de, sanatçısı da, sosyetiği de... Çünkü insan, en vahşi hayvan!
Peki, şiddetin gülüncü olur mu diyeceksiniz ama ben şu hikayeyi duyunca, ister istemez güldüm, ne yalan söyleyeyim...
Yıllardır ekranlarda izleriz onu. Yakışıklı bir sunucumuz.
Hâlâ da o işi yapıyor.
Dediğim gibi; eli yüzü düzgün adamdır, ağzı iyi laf yapar, bazen fazla konuşur sanki ama sesi de, kendisi de ekrana yakışır.
Şu anda evli ve çocuklu. Ben kendisiyle ilgili geçmiş bir hikayeyi öğrendim. Malum dedikodu dediğin şey eskimez; yıllar sonra bile ortaya çıkabilir.

HAYATTA YAPMAZ!
İşte bu yakışıklı arkadaş da yıllar önce bir gün sevgilisini (şimdiki karısı mı artık onu bilemiyorum) tutmuş, 'dürümle' dövmüş! Çift pideli dönerle ağzını yüzünü tokatlamış!
Dürüm ne abicim alla sen ya, dürüm ne?
Herhalde sevgilisine sinirlendiği sırada, elinde ne varsa kızın kafasına indirmek istedi ve tam o anda da siparişler geldiyse, olanlar olmuş.
Yüzüne baktığında "Hayatta yapmaz, asla şiddete başvurmaz" diyeceğin o tip, sevgilisini dürümle tokatlayan adam olarak belli bir çevrede meğer efsane imiş.
Vay be! Daha kimlerden, neler duyacağız bakalım...

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN