Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PELİN KAYA
PELİN KAYA

Ve finalde aşk kazandı

Milyonların ekran başında izlediği törenle ve evlendiler. Avrupa monarşisinin en katı kurallarına sahip Britanya Krallığı'nı dize getiren bir gelin adayının mutlu sona kavuşması hepimizin içindeki romantizm canavarını hortlatıverdi. 'Bir prensi ile kim evlenemez?' diye liste yapsanız, listedeki tüm şıklara sahip bir gelin adayından bahsediyorum. kökenli bir Amerikalı olması, oyunculuk yapması, önceden evlenip boşanması, damattan yaşça büyük olması ve ailesinin yarattığı skandalların hiçbiri prensin, sevdiği kadını sahiplenmesine engel olamadı. 'nın hayatına mal olan saray kurallarını dinlemeyen Prens Harry ile aşkın bir kere daha kazandığını görmüş olduk. Sanki bol reytingli bir aşk dizisinin mutlu sona sahip final bölümünü izler gibiydik.

GELİNLİK
Meghan Markle'ın evlenene kadar yarattığı özgür tavrına uygun bir yapmasını hayal etmedim değil. Ama gördük ki, en azından bunda kazanan saray kuralları oldu. Beklediğimden çok daha geleneksel ama bir o kadar da zarif bir gelindi Meghan Markle. Her ne kadar kreatif direktörü İngiliz tasarımcı Clare-Waight Keller olsa da en köklü Fransız markalarından Givenchy Haute Couture'dan seçim yapılması şaşırttı. âlemini ikiye böldü. Benim gibi çok zarif bulanlar da vardı, sıkıcı sadelikte bulanlar da. Gelinliğin fiyatı hakkında en son okuduğum bilgi, 1 milyon 200 TL olduğuydu. Elbette bu fantastik rakamlar, marka konumlandırma stratejilerinden başka bir şey değil. Tıpkı, varla yok arası makyajının 18 bin dolara yapılmadığı gibi.

TEK TÜRK
Kiliseye girişte gözlerim bir adet yakaladı. Bodrum Six Senses Kaplankaya'nın kurucularından ile eşi Tereza Maxova da davetliler arasındaydı. Başarılı işadamı ile Prens Harry'nin arkadaşlığı zaten biliniyor. Hatta bir dönem Prens Harry'nin gizlice Bodrum'a gelip Kaplankaya'da kendisine ait özel suitte kaldığı konuşulmuştu.

JEST TERS TEPTİ
Cambridge düşesi Kate'in Alexander Mc- Queen imzalı kıyafetinin tanıdık gelmesiyle birlikte sosyal medya 'Bu kıyafeti daha önce üç kez giymişti' haberleriyle çalkalandı. İngiliz basını bu hareketi inatla gelinin önüne geçmemek için yapılan jest olarak yorumlasa da, daha önce üç kez giydiği kıyafeti giymesiyle en az gelin kadar dikkati çekmişti bile. Sonrası elbisenin modelinin aynı ama renginin açık sarı olduğu fark edildi ama bu, tepkilerin önüne geçemedi. Bir kere karar verilmişti: Kate, törene beklenen özeni göstermeyip geline 'Seni fazla önemsemiyorum' mesajı göndermişti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN