Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğimizin derinliklerinde kaybolduğumuz bugünlerde hissettiklerinizde yalnız değilsiniz.
Ay tutuldu; gönüller, aşkla kavga etmeye başladı. Bir de yetmiyormuş gibi Merkür durağanlaşma döngüsüne doğru ilerliyor. Halbuki aşk ne kadar güzel bir duygu değil mi? Ah bir de duygular karşılıklı olsa ya da aynı hisleri paylaşan insanlar mutlu mesut yaşasa… Ama işte öyle olmuyor; çoğu zaman birbirine deli gibi aşık insanlar da gün geliyor ayrılabiliyor. Biriyle anlaşmak, onu olduğu gibi kabul etmek oldukça zor olsa gerek. İlişkilerde yaşanan ego savaşları, olaya başka insanların dahil olması, aileler, maddi konular, cinsel uyum derken ilişkiler farklı bir boyuta taşınabiliyor.
Peki, astroloji, ilişkileri nasıl ele alıyor? Kadın ve erkek ilişkilerinde, 'Sadece onun burcunu okuyarak tanımaya çalışıyorum, burcumun onunla uyumlu olduğunu düşünüyorum. Anlaşırsınız dediler ama anlaşamıyoruz' diyorsanız bu konuya bir açıklık getireyim: Herkesin kendine özeldir. Sevgilinizin veya eşinizin haritalarıyla ilgili küçük hesaplamalar, yapmak istiyorsanız işte size keyifli bir uğraş…
Koç: Hareketli, romantik değil ama sahiplenmesini bilen, esprili, çabuk sıkılan, şıpsevdi.
Boğa: Güvenilir, inatçı, kuralcı, sonuna kadar seven, kavgadan hoşlanmayan, duygularını saklayan.
İkizler: Konuşkan, hazırcevap, fikir değiştiren, zeki, pratik.
Yengeç: Aşık olmaya aşık, hisleri kuvvetli, romantik, sahiplenen.
Aslan: Gösteriş yapan, yönetmeyi seven, kendini haklı gören, cömert.
Başak: Eleştiren, çekingen, düzenli, ince esprili, kaygılı, pratik.
Terazi: Uyumlu, nazik, kaliteliye düşkün, tartışmadan uzak duran, dengesiz.
Akrep: İhtiraslı, cüretkar, kıskanç, mücadeleci, çabuk affetmeyen, sezgili.
Yay: Meraklı, eğlenceli, keşfetmeyi seven, yerinde duramayan.
Oğlak: Karizmatik, hırslı, maddeci, başarılı, kontrolcü, güvenilir.
Kova: Farklı, vurdumduymaz, kültürlü, akıllı, sorgulayıcı, muhalefet, ileriye dönük.
Balık: Rahatına düşkün, sakin, ilgili, şefkatli, kararsız, alıngan.

ASTRO GÜNDEM
Ay, Balık burcunda hareket ederken Chiron ile iletişim kuruyor. Uluslararası denizlerde önemli gelişmeler yaşanırken, toplumda yine akıl almaz olaylar duyabileceğimizi söylüyor. Bu gelişmelerin yanı sıra bugün magazin dünyası ünlülerinin açıklamalarına yetişemeyeceğini de işaret ediyor. Günlük hayatınızda teknoloji ile ilgili sınavlar verebilirsiniz dikkat!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN