Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük mesajları olan bir gerçekleşiyor bugün!
Birbirimize ihtiyacımız olduğunu, duyarlı davranmamız gerektiğini, hatta birbirimize muhtaç olduğumuzu anlatacak.
Aynı zamanda merhameti eksik etmememiz gerektiğine vurgu yapacak. Yeni Ay, öncelikle Yay burçlarına seslenecek. Yay burcunda gerçekleşen Yeni Ay, bu ay doğum günlerini kutlayan bu burçtaki insanların yüreğine fısıldarken, aynı zamanda onları yumuşatacak.
Bu Yeni Ay'da, Jüpiter'i arkasına alan bir döngü var. Bu da açıkçası herkesin adalet peşinde koşacağı anlamına geliyor.
Bugün gerçekleşecek Yeni Ay; hukuksal konuları, üniversiteleri, uluslararası deniz sektörünü ve Akdeniz'i yakından ilgilendirecek.
Yeni Ay gerçekleşirken, anın yükselenini Oğlak yönetiyor olacak. Bu yüzden Aralık ayının ilk haftasından itibaren para, bütçe, hukuksal konular, alım-satım, miras gibi konuları gündeme getirecek.
Hukuksal konularda uzlaşmacı olunmasına da ayrı bir yapıcılık katacak.
Kısacası; yılı yapıcı, günah çıkaran, helalleşmeye iten bir Yeni Ay'la bitiriyoruz.
Bu süreçte dikkat çeken bir diğer burç ise Balık olacak. Yeni Ay'da Mars Neptün'le kavuşum yapacak. Bu özel kavuşumun Yeni Ay'da meydana gelmesi su burcu Balık'ı yakından ilgilendiriyor.
Burcu Balık olanların ani çıkışlar yapmaları, yeni kararlar almaları şaşırtıcı olmaz. Eğer sağlık sorunu olan bir Balık burcuysanız, bu döngüde daha da özenli olmanız gerekiyor.
Yeni Ay'ın etkilerini, burcunuzun bulunduğu bölümden okuyabilirsiniz.

YENI AY'IN İNLERI
Solunum yolu rahatsızlıkları
Duygusal çıkışlar
Nostalji yapmak
İçe kapanıklık
Yalnız seyahat etmek
Fikir geliştirmek

YENI AY'IN OUT'LARI
Hafta sonu planları
Kalabalık toplantılar, partiler
Son dakika gelişmeleri
hırsızlığı
Fikir

ASTROGÜNDEM

Mars-Neptün kavuşumu, daha önce benzer konularla gündeme gelmiş isimleri gündeme getirecek. Siyasi isimlerinden sanat camiasına kadar pek çok ünlünün yer alacağı olaylar yaşanabilir. Gökyüzünün gündemi yerel seçimleri de işaret ederken, radikal kararlar ve isimler ön plana çıkabilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA