Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Herkesin yanlış yapmaya hakkı olduğu gibi düzeltmek için binlerce şansı da var diyor gökyüzü.
Evet, hayat büyük bir sahne ise bu oyun içinde nelerden vazgeçtiğini, en önemlisi de neyi ne için feda ettiğini iyi görüp hesaplamak lazım.
Duygular düşler sokağından ibaret gibi görünse de insan olmanın verdiği güdüyle zor günler için biriktirdiğimiz sabrı biraz da sevdiklerimize, bize emek vermişlere saklamak lazım.
Kendimize doğru düşünürken, kıymet nedir, sevgi nedir dönüp bakmak gerek. Kalbimizi ısıtacak iyilikleri, bizi biz yapacak her duyguyu omuzlarımızda gururla taşımak varken.
Küçük bulutların zaman zaman güneşin önünden geçtiğini unutma! Çatışmakla yarınlara çıkılamayacağını, çalışarak zor günlerin üstesinden gelineceğini yüreklere öğretmek lazım.
Bu sözleri not almanızı ve kendinize hatırlatmanızı öneririm:
Hatalar düzeltilebilir ve önemli tecrübelere dönüştürülebilir.
İyilikler kötülüğün acımasızlığını gösterme konusunda kusursuz ışıktır.
Kötülükler er ya da geç, biz tanıklık etsek de etmesek de vicdan denilen örtüyle kaplanır.
Dürüstlük kalbin aynasıdır.
Küçük mutluluklar yaratmak, büyük mutlulukların geçiciliğinden iyi olabilir.
Sevdiklerimizi unutmayacak kadar vefalı, kendimize sarılacak kadar güçlü olmalıyız.


ASTRO GÜNDEM
'Tedbir mi takdir mi?' diye sorgulayacağız. Güneş- Satürn çelişkisi, dünyada hava yollarında ve elektrikli sistemlerde oluşabilecek aksiliklere dikkat çekiyor. Gizli bilgilerin ifşa edilmesi yeni bir tartışma başlatabilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN