Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En keskin karanlığın ardından gelen ışık hüzmelerinin adıdır Başak dolunayı!
Dünya tahminimizden daha çok hızlanıyor, Başak burcunda gerçekleşecek dolunay, dünyanın baş döndürücü hıza bürünmesini desteklercesine gezegenler arasında akit yapacak.
Bugün sahneye çıkacak olan dolunay, Başak burcunun titizliği ile beraber gelecek. Unutmayalım ki bu dolunay bizim yakından tanıdığımız bir dolunay.
Geçtiğimiz yılın zorluğu ve karanlığının dünyayı esir almaya yüz tutuğu günlerde karşımıza çıkmıştı. 9 Mart 2020'de Başak burcunda gerçekleşen dolunay yine bir akit görevi görmüş ve dünyanın her köşesini pandemiyle tanıştırmıştı. Dünya salgının kollarına teslim olurken hepimizin hayatında kırılmalar olmuştu. Yalan dünyanın yalandan dönmediği ve hepimizin derdinin bir olduğu günlerin başlangıcıydı.
Takvimler 27 Şubat 2021'i gösterdiğinde ise o günden bu güne nelerin değiştiğini görmemizi sağlayacak bu dolunay. Bunun yanı sıra hepimiz duygusallığa bürünürken mazimizi de yad edeceğiz.
Toprak burcunda gerçekleşecek olan dolunay, titizlikten çok düzeni ortaya çıkaracak. Yaşamımızın her noktasında güçlü bir şekilde düzeni konuşacağız. Bu süreç; düzeni kuramayanları, kurulu düzeni götüremeyenleri konuşmamıza sebep olacak. Saat 10.17'de 8 derece ile yaşanacak olan dolunayı ülkemizde çıplak gözle gözlemleyemeyeceğiz. Ancak ışığını yansıtacak ve gökyüzüne bakanların gözlerini dolduracak.

KIRILMALAR YAŞAYACAĞIZ
Ay toprağın en titiz burcunda karşımıza çıkarken Güneş de suyun en son burcunda konumlanacak. Öyle ki "Yapıyormuş" gibi görünen ama hiçbir şey yapmayan kişileri eksikleriyle yüzleştirecek. Satürn de dolunaya 8 derecede eşlik edecek ve Satürn yeni bir dolunay formu olacak. Hava ve toprak burcunda aktif olacak gökyüzü, uğruna savaş verdiğimiz konuları titizlikle ele almamızı sağlayacak.
Kariyer hayatlarımızda birtakım kırılmalar yaşansa bile bunları en doğru şekilde yönetmek isteyeceğiz...
Büyük şirketlerin değişimine tanıklık edeceğiz.
Sorumluluklarımızı yeniden gözden geçirirken emeğimizi daha fazla kolladığımız günlerdeyiz.
Sosyal hayatında sorunları olan kişilerin bunu iş hayatına yansıttıklarını gözlemleyebiliriz.
En önemlisi de maddi kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanmak isteyeceğiz.ASTRO GÜNDEM
Sabah 10.17 sularında, 8 derecede Başak burcunda bir dolunay meydana geliyor. Tarım, seracılık ve gübre sanayisi ile ilgili eş zamanlı alınacak kararlar, toprağı işleyenlerin yüzünü güldürecek. Aynı zamanda da 2011'den bu yana yarası dinmeyen Suriye, tekrardan gündeme gelebilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA