Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ASKON’dan SGK İl Müdürü Kılıç’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 20.2.2015 13:58
ASKON’dan SGK İl Müdürü Kılıç’a Ziyaret
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Kaşif Kılıç’ı ziyaret etti.
Ziyarete ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Başkan Yardımcıları Abdulvahab Delibaş, İlker Medeni ve Bekir Aydemir katıldı.
İl Müdürü Kaşif Kılıç, İl Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Merkezlerince yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kılıç, personelin özverili şekilde vatandaşa hizmet vermeye devam ettiğini söyledi. Çalışmalarını yoğun olarak sürdürdüklerini dile getiren Kılıç, "SGK en büyük kamu kuruluşlarından birisidir. Vatandaşlarımıza sigortalıkta, emeklilikte ve sağlıkta hizmet veriyoruz. Sosyal Güvenlik, insanımızın çalışırken elde ettiği kazanımlarını bir bakıma telafi etmektedir. Bu bakımdan toplumsal barışın ve ahengin korunması yönünde önemli bir görevi yerine getirmektedir" dedi.
ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’da, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Dernek olarak üyeleri arasındaki sosyal, ticari ve milli şuuru geliştiren bir kuruluş olduklarını belirten Çalışkan, ziyaret sonunda Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Kaşif Kılıç’a çalışmalarında başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASKON’dan SGK İl Müdürü Kılıç’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN