“İnovasyon Yönetimi Akademisi” Eğitimi ’da

Giriş Tarihi: 20.2.2015 11:48
Türkiye’nin alanında ilk vaka bazlı eğitim olma özelliği taşıyan "İnovasyon Yönetimi Akademisi” eğitiminin ikincisi ’da düzenlenecek.
“İnovasyon Yönetim Akademisi” eğitimi geçen ay Mersin’de düzenlendi, toplantı sonunda katılımcılara memnuniyet anketi yapıldı. Anket sonuçlarına göre katılımcıların tamamının programı faydalı bulduğu ve programı mensubu olduğu sektördeki firmalara ve ilgili çalışanlara önereceği tespitine varıldı.
Türkiye İhracatçılar Meclisi himayesinde Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatörlüğü’nde yürütülen “İnovasyon Yönetimi Akademisi” 2023 yılı 500 milyar dolar ihracat hedefi doğrultusunda işletmelerin inovasyon süreçlerini içselleştirip firma kültürlerinin parçası haline getirmelerini amaçlandı. Proje kapsamında geliştirilen vaka bazlı eğitim programı ile işletmelerin daha rekabetçi olmalarına yönelik inovasyon sürecinin yönetimine ve finansman olanaklarına ilişkin bilgi sahibi olmaları hedeflendi.
İnovasyon Akademi Eğitim Programı, A’dan Z’ye inovasyon kavramını 5 ana modülde vaka, grup çalışmaları ve uzman videolarını içeren sunum platformu ile aktarılacak şekilde kurgulandı.
Bu kapsamda İnovasyon Yönetimi Eğitimi’nin ikincisi 19 - 21 Mart ve 26 - 28 Mart 2015 tarihleri arasında Adana Sanayi Odası, Akdeniz İhracatçı Birlikleri ve Çukurova Kalkınma Ajansı işbirliğinde Adana’da düzenlenecek. Eğitime katılım 20 kişi ile sınırlı olup eğitimlere katılım için son başvuru tarihi 06 Mart 2015’tir. Başvurular AKİB ve ÇKA web sitelerinin herhangi birisi üzerinden yapılabilecek.
Eğitime katılmaya hak kazananlara 12 Mart 2015 tarihinde e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“İnovasyon Yönetimi Akademisi” Eğitimi Adana’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN