Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ege Bölgesi Sanayicileri Adaso’nun Konuğu Olacak

Giriş Tarihi: 22.2.2015 09:58
Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ile Sanayi Odası (ADASO) Ortak Meclis Toplantısı yarın Adana’da gerçekleştirilecek.
Adana Sanayi Odası’nın konuğu olarak Adana’ya gelecek olan Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclisi üyeleri, kent merkezinde çeşitli temaslarının ardından Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ne giderek tesislerde incelemelerde bulunacak. EBSO Temsil Heyeti tarafından Adana Valisi Mustafa Büyük ile Adana Ticaret Borsası ve Adana Ticaret Odası ziyaret edilecek.
Ege Bölgesi Sanayi Odası ve Adana Sanayi Odası’nın Ortak Meclis Toplantısı saat 18.00’de Sakıp Sabancı Salonu’nda yapılacak.
EBSO Meclis Başkanı Salih Esen ve ADASO Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu’nun başkanlığında yapılacak toplantıda, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç ve Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar tarafından iki oda arasında işbirliği protokolü imzalanacak.
ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Ege Bölgesi sanayicilerini, Türkiye’nin sanayileşen ilk kentlerinden biri olan Adana’da ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.
TOBB’a bağlı odalar ve borsalar arasında iyi ilişkilerin ve işbirliğinin önemine vurgu yapan Kıvanç, Adana ve Ege arasında dostluk ve kardeşlik bağlarının yanı sıra ticari ilişkiler bulunduğunu ifade etti. Kıvanç, ortak toplantının bölgeler, odalar ve üyeler arasındaki ilişkilerin gelişmesine, dayanışmanın güçlenmesine önemli katkı sağlayacağına inandığını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege Bölgesi Sanayicileri Adaso’nun Konuğu Olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN