Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Suriyeli Sığınmacılara 21 Tır Limonata

Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Suriyeli Sığınmacılara 21 Tır Limonata
’nın en ünlü gıda firmalarından birisi olan Doğanay Gıda A.Ş, Suriye ve Irak’taki iç savaşlardan kaçıp Adana ve çevre illerde barınan sığınmacılara Kızılay’ın verdiği yemeğin yanında dağıtılmak üzere 21 tır dolusu limonata bağışladı.
Remzi Doğanay öncülüğünde Doğanay Gıda A.Ş tarafından yapılan yardımla bağışlanan limonataların dağıtımı Türk Kızılayı’nın Adana ve çeşitli illerdeki organizasyonuyla gerçekleştirildi.
Sığınmacılara yaptıkları bağış nedeniyle Doğanay Gıda A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Doğanay’a, Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar imzalı teşekkür belgesi verildi. Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar’ın teşekkür belgesini Remzi Doğanay’a takdim eden Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı,“Doğanay, örnek bir hayırseverlik gösterdi. Yaptıkları büyük bağış gerçekten takdire değer. Zor koşullar altında ülkemize sığınan ve misafirlerimiz olan sığınmacı kardeşlerimiz için sağlıklı ve besleyici bir içecek yardımında bulundular. Dileğimiz, bu tür yardımların diğer hayırseverlerimize örnek teşkil etmesidir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Suriyeli Sığınmacılara 21 Tır Limonata
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN