Çözüm Süreci ’da Konuşuluyor

Giriş Tarihi: 12.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
’da araştırmacı yazarlar Nevzat Çiçek ve Abdurrahman Dilipak, "Çözüm Sürecinin Bölgesel Barışa Etkisi" konulu iki ayrı konferans verecek.
Ülfet Derneği, Akdeniz Stratejik Araştırmalar Merkezi (Aksam), Barış Radyo ve Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (Anesiad) Adana Şubesi ortak organizasyonuyla iki gün art arda farklı konuşmacıların olacağı iki konferans düzenlenecek.
Ülfet Derneği Başkanı Gazi Kılıçparlar, konferansların, geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da gerçekleştirilen ve yaklaşık 3 bin 500 Sivil Toplum Kuruluşunu temsilen 600 delegenin bir araya geldiği "Kürt Meselesine İslami Çözüm Çalıştayı"nın bölgesel versiyonu niteliğinde olduğunu ve son yılların en büyük projesi olarak nitelendirilen çözüm sürecinin Adana halkı tarafından da benimsendiğini ve bu konuyla ilgili herkesin söyleyecek sözü olduğunu söyledi. Kılıçparlar, 14 Mart Cumartesi günü Araştırmacı Yazar Nevzat Çiçek’i ve 15 Mart Pazar günü ise Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak’ı konuyla ilgili konferans vermeleri için Adana’ya davet ettiklerini söyledi.
Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Konferans Salonu’ndaki etkinlikte 14 Mart Cumartesi saat 14:00’de Araştırmacı Yazar Nevzat Çiçek; 15 Mart Pazar günü saat 14:00’de ise Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak’ın
"Çözüm Sürecinin Bölgesel Barışa Etkisi" konulu konferans vereceği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çözüm Süreci Adana’da Konuşuluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN