Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanrıöver: "Esnafın Geleceği Siyasi İstikrara Bağlı"

Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Tanrıöver: Esnafın Geleceği Siyasi İstikrara Bağlı
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tanrıöver, esnafın, sanayicinin ve çiftçinin siyasi istikrarla daha fazla rahat edeceğini söyledi.
Erkek Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü’yü ziyaret eden Tanrıöver, “AK Parti İktidarı ile 2002 yılı öncesi Türkiye’de sık sık ekonomik kriz meydana gelmiş, esnafın ve emekçinin alım gücü neredeyse sıfır noktasına ulaşmıştı. AK Parti, ekonomik, sosyal ve siyasi krizin olduğu bir dönemde Türk siyasi harekatına girerek ülkemizde siyasi istikrarı sağlayarak esnafımızın yüzünü güldürmüştür” dedi.
Esnafın, sanayicinin ve çiftçinin siyasi istikrarla daha fazla rahat edeceğini ifade eden Tanrıöver, şöyle devam etti:
"AK Parti öncesi esnaf krediler yüzde 70-80’ler civarındaydı. AK Parti iktidarıyla birlikte hem kredi faizlerinde ciddi oranda indirimler sağlanmış ve hem de ülkemiz genelinde oluşturulan siyasi istikrarla esnafın ve yatırımcının önü açılmıştır. AK Parti ilklerin partisidir, milletvekili belirlenmesinde Sivil Toplum Kuruluşlarının sürece dahil edilmesi ülkemizde ilktir. AK Parti Hükümetimiz her alanda olduğu gibi esnaf ve sanatkarlarımızın kimleri milletvekili görmek istiyorsunuz? Demek kaydı ile katılımcılığı, birliği ve beraberliği ne kadar önemsediğinin açık bir göstergesi olduğunu ortaya koymuştur."
Adana Erkek Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “İçimizden birisi olarak gördüğümüz Mehmet Tanrıöver kardeşimizi canı gönülden destekliyor, önümüzdeki dönemde Adana Milletvekili olarak ilimizi temsil edeceğine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanrıöver: "Esnafın Geleceği Siyasi İstikrara Bağlı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN