Çağrı Merkezinin Engelli Çalışanı, Halka Hizmete Evinden Katılıyor

Giriş Tarihi: 8.4.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:42
Çağrı Merkezinin Engelli Çalışanı, Halka Hizmete Evinden Katılıyor
’da engelli Eylem Kobalan, Büyükşehir Belediyesi 153 Çağrı Merkezi bünyesinde, yeni sistem uygulamasıyla evinde çalışma imkanı tanınarak istihdam edildi.
Adana Büyükşehir Belediyesi 153 Çağrı Merkezi’ne gelen vatandaş şikayetlerine yönelik, ilgili daire başkanlıklarından gelen çözüm bilgilerinin halka aktarılmasıyla ilgili olarak evinde çalışan engelli Eylem Kobalan, Adanalılar’ı arayıp, çözümleri ve uygulamaları iletmeye başladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Eylem Kobalan’ı, çalıştığı evinde ziyaret etti ve daha çok engelli vatandaşı istihdam etmek ve üretmelerine, toplumda kendi ayakları üzerinde durmalarına olanak tanımak için verilen çabanın artırılması gerektiğini söyledi.
Başkan Sözlü’ye, kendisine böyle bir fırsat verildiği için teşekkürlerini ileten 153 Çağrı Merkezi çalışanı Eylem Kobalan, bir toplu taşıma aracının güzergahından çıkması ve öğrenci kartı okuttuğu için kendisine kaba davranmasıyla ilgili şikayetin sonucunu bildirdi. Aynı vatandaşla bir süre sohbet eden Başkan Hüseyin Sözlü de, “Hizmetin halkımıza kaliteli ulaşması noktasında bu tip uyarılar bizim için çok yönlendirici. Hizmetin kalitesini bozanlara, olumsuzluk yaşatanlara karşı bizi uyarmanız çok yerinde. Vatandaşlık görevini yerine getirdiğiniz için size teşekkür ediyoruz. Böyle bir olumsuzluk yaşamanız elbette üzücü. Halkımıza karşı görevimizi yapmamızı sağlıyorsunuz. Halka hizmet ederken yapılan yanlışlıkları görme, bunları yapanları uyarma ve sorunlu davranışları düzeltme noktasında bize fırsat veriyorsunuz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağrı Merkezinin Engelli Çalışanı, Halka Hizmete Evinden Katılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN