Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası

Giriş Tarihi: 22.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 10:59
Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası
Halter Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan 23-26 Nisan tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecek olan" Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası”na lı 14 sporcu gidecek.
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Erdal Ekici, Adana’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını ve Konya’dan madalya ile döneceklerini söyledi.
Türkiye Şampiyonası için antrenmanlara devam ettiklerini belirten Ekici, “Kentimizde sık sık müsabakalar yapıyoruz. Başarılı sporcularımızı ile birlikte plan program içinde çalışıyoruz. Yapılacak olan Türkiye şampiyonasına Gençlikspor kulübünden 14 sporcu ve bölge antrenörü Adil Gül ile katılacağız. Hedefimizde 90 kulüp arasından ilk 6 arasına girerek milli takımlara yeni sporcu göndermek var. Bu müsabakalar sonucunda Adana’ya madalyalarla döneceğimize inanıyorum" dedi.
Ekici, tesis ve diğer konularda destek veren Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.
Konya’da gerçekleştirilecek müsabakalara katılacak sporcuların isimleri şu şekilde:
Ayşegül Yağmur, Görkem Karaca, Münevver Bozdağ, Yonca Aymaz, Nazlıcan Özgün, Göksun Türkeş, Anılcan Akbulut, Mertcan Polat, Kazım Figen, Doğuş Diken, Fatih Dağ, Mehmet Önder, Selçuk İnci, Yedek Özgür Günel.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN