Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1 Mayıs Tertip Komitesi’nden Karalar’a Teşekkür Plaketi

Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 12:32
1 Mayıs Tertip Komitesi’nden Karalar’a Teşekkür Plaketi
1 Mayıs Tertip Komitesi, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a etkinliklere verdiği destek nedeniyle teşekkür plaketi verdi.
DİSK, KESK, TMMOB, İHL ve Tabip Odası temsilcileri makamında ziyaret ettikleri Başkan Karalar’a 1 Mayıs kutlama organizasyonuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. 1 Mayıs kutlama organizasyonları kapsamında tarihinde ilk kez yürüyüş kollarından birinin Seyhan Belediyesi önünde toplandığını belirten tertip komitesi, “Katılımcılar Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünden toplanarak kol kola, omuz omuza Uğur Mumcu Meydanı’ndaki miting alanına birlikte gittiler. Bu Adana Sivil Toplum Kuruluşları tarihinde de önemli bir dönüm noktasıdır” dedi.
Kendisinin de TMMOB geleneğinden gelen birisi olduğunu hatırlatan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “İşçimizin, emekçimizin böylesine tarihi bir gününde onların yanında olmak, onların kutlamalarına destek vermek bizler için gurur vesilesidir. Sonraki yıllarda da benzer etkinliklerde yine birlikte hareket edeceğiz. Bu daha başlangıç” diye konuştu.
Seyhan Belediyesi, Adana’da gerçekleştirilen 1 Mayıs İşçi Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen miting, yürüyüş ve konser organizasyonları ile bunların tanıtımına destek vermişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1 Mayıs Tertip Komitesi’nden Karalar’a Teşekkür Plaketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN