Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aosb’den Kitap Bağış Kampanyası

Giriş Tarihi: 17.6.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Aosb’den Kitap Bağış Kampanyası
Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, Sarıçam İlçesi Şehit Mustafa Sarı İlkokulu Müdürlüğü işbirliğiyle sürdürülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, kitap toplama kampanyası başlattı.
“Kitapsız Büyüyen Çocuk Susuz Ağaca Benzer” sloganıyla başlatılan kampanyada toplanacak kitapların Şehit Mustafa Sarı İlkokulu’ndaki AOSB Kütüphanesi’ne bağışlanacağı bildirildi.
Kampanyaya OSB’deki işletme yetkililerinin ve çalışanların destek verebilmesi amacıyla AOSB Bölge Başkanlığı’nın İdari Bina girişi ile AOSB Ticaret Merkezi’ne kitap bağış kutuları konuldu. Ayrıca, bölgede faaliyet gösteren işletmelerde biriktirilecek kitapların AOSB Başkanlığı’nca toplatılarak bağış merkezine aktarılacağı da kaydedildi.
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı’nın kitap bağış kampanyasına, ilk bağışlar da AOSB Fen İmar Müdürü Banu Tanrıkulu, mimar Levent Cengiz Ayvazoğlu ile Ruhsat ve İzinler Şefliği görevlisi Emine Güder tarafından yapıldı.
Yüksek bir katılımın beklendiği bağış kampanyasıyla toplanacak kitaplar Sarıçam Şehit Mustafa Sarı İlkokulu’ndaki AOSB Kütüphanesi’ne devredilecek ve ilkokul öğrencilerinin yararlanmasına sunulacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aosb’den Kitap Bağış Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN