Optimum’da Bayram Tadında Ramazan

Giriş Tarihi: 1.7.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 14:39
Optimum’da Bayram Tadında Ramazan
Her yaştan ziyaretçisine Ramazan Ayı’nı dolu dolu yaşatan Optimum’un Çocuk Kulübü’nün küçük konukları, Magnet Atölyesi’nde keyifli saatler geçirdi.
Çocuklara eğlenirken öğrenecekleri, el becerilerini arttırarak yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri mutlu saatler sunan Optimum Çocuk Kulübü’nün Magnet Atölyesi’nde minikler yine kaliteli zamanlar geçirdi. Uzman eğitmenlerin eşliğinde çalışan çocuklar, evlerini süsleyecekleri magnetleri büyük bir dikkatle yaparak tamamladı. Yapılan magnetlerde içinde bulunduğumuz Ramazan Ayı da düşünülerek semazen figürü kullanıldı. Çocuklar, atölyedeki çalışmalarını tamamladıktan sonra da canlı mankenlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
OPTİMUM’DA NOSTALJİ SÜRÜYOR
Optimum’daki buram buram tarih kokan Ramazan Sokağı’ndaki nostaljik etkinlikler de devam ediyor. Geleneksel tatların sunulduğu stantların yanı sıra dileyenlerin Osmanlı kıyafetleriyle fotoğraf çektirebilecekleri bir stant da bulunuyor. Hacivat - Karagöz ve Keloğlan karakterlerini canlandıran hareketsiz mankenler ise her yaş grubundan ziyaretçinin ilgisini çekiyor.
Ramazan’ın dolu dolu yaşandığı Optimum’da, her salı, perşembe, cumartesi ve pazar günleri Kazancılar Müzik Grubu ve Fasıl Ekibi, ziyaretçilere keyifli bir müzik ziyareti çekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Optimum’da Bayram Tadında Ramazan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN