Oğlu Nehirde Kaybolan Annenin Yürek Yakan Feryadı

Giriş Tarihi: 5.7.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
’da serinlemek için Seyhan Nehri’ne giren bir kişi kayboldu. Olay yerin gelen gencin annesi "Yandı içim Allah’ım bu ne" diyerek feryat etti.
Edinilen bilgiye göre, Soner Esen (28) dayısıyla birlikte Yüreğir ilçesi Kışla Mahallesi civarındaki Seyhan Nehri eski baraj mevkisine geldi. Esen’in dayısı nehrin kenarından uzaklaşırken, Esen serinlemek için nehre girdi. Soner Esen bir süre yüzdükten sonra boğulma tehlikesi atlatıp yardım istedi.
Bu arada çevredeki vatandaşlar gencin dayısına olayı haber verdi. Dayısı nehre yaklaşıncaya kadar Esen suda kayboldu.
Durumun bildirilmesi üzerine Su Altı Polisi Amirliği’nden dalgıç polisler olay yerine geldi. Ancak su çok akıntılı olduğu için nehre girilemedi. DSİ görevlileri aranarak nehrin ve bağlantılı olduğu sulama kanalının suyunun kesilmesi istendi. Polis nehrin kıyı kısmında arama çalışmalarına başladı. Ancak şu ana kadar Esen’e ulaşılamadı.
Bu arada, Soner Esen’in annesi haberi alır almaz olay yerine geldi. Anne, nehrin kenarında gözyaşlarına boğulup, "Yandı içim Allah’ım bu ne" diye feryat etti. Annenin feryadı nehrin kenarına gelen vatandaşları da ağlattı. Anne çaresizce nehrin kenarında beklerken, polisin çalışması da devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlu Nehirde Kaybolan Annenin Yürek Yakan Feryadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN