Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhlas Vakfı Yurdu’nda Anlamlı Buluşma

Giriş Tarihi: 10.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
İhlas Vakfı Adana Yurdu’nda Anlamlı Buluşma
İhlas Vakfı Öğrencileri, Türkiye Gazetesi okuyucuları ve İhlas Holding çalışanları Yurdu’nunda verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan İhlas Vakfı’nın Ramazan ayında vermiş olduğu iftarlar programları tüm hızıyla devam ediyor.
İhlas Vakfı’na bağlı Adana Yurdu’nda dün akşam öğrenciler, Türkiye Gazetesi okuyucuları ve İhlas Holding çalışanları bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen iftar yemeğinde Türkiye’deki dünyadaki bütün müslümanlar için dua edildi.
Hayırseverlerin katkılarıyla her gün Türkiye genelindeki 33 öğrenci yurdunda üç bin öğrenciye iftar veren Yurt Müdürü Mustafa Kulak, ayrıca Somali, Afganistan, Etiyopya (Habeşistan),Yemen,Sudan Kenya, Uganda ve Hindistan gibi fakir ülkelere de ulaşarak buralarda ihtiyaç sahibi ile muhtaçların yanı sıra yüzlerce yetim çocuğa ve öğrenciye ramazan yardımları yaptığını hatırlattı.
İhlas Vakfı yurtlarında kalan gençlerin vatanına ve milletine hayırlı evlatlar olarak yetiştirildiğini belirten Kulak, İhlas Vakfı’nın sadece ülkemizde değil birçok ülkede de iftar ve ramazan yardımında bulunduğunu kaydetti. Yurtta iftar vermek için seferber olan hayırseverlere teşekkür eden Kulak, vakıf hizmetlerini daha çok ülkeye yaymak için çalıştıklarını bunda da hayırseverlerin yardımlarına ihtiyaç duyduklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhlas Vakfı Adana Yurdu’nda Anlamlı Buluşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN