Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Büyük: "Kızılay’ın Gönüllü Neferleriyiz"

Giriş Tarihi: 10.7.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Vali Büyük: Kızılay’ın Gönüllü Neferleriyiz
Valisi Mustafa Büyük, Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar’ın ziyaretinde "Kızılay’ın gönüllü neferleriyiz" dedi.
Kızılay Adana Şubesi’nce düzenlenen iftar programına katılmak üzere Adana’ya gelen Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfü Akar ve Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfü Akar ve Kızılay Adana Şubesi’nin ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu kaydeden Vali Büyük, Kızılay’ın, tüm şubeleri ile birlikte Türkiye’de ve dünyada iftiharla karşılanan hayli yararlı hizmetler verdiğine dikkat çekti.
Kurum yöneticileri ve tüm çalışanlarını kutlayan Vali Büyük, toplumun güç ve kaynaklarını harekete geçirerek, insan saygınlığının korunması doğrultusunda her koşulda, yerde ve zamanda muhtaç ve korunmasız insanlara yardım etmeyi, toplumun afetlerle mücadele kapasitesinin geliştirilmesini desteklemeyi misyon edinen, yaptığı çalışmalar ile gurur vesilesi olan Kızılay’ın gönüllü neferleri olduklarını ve gerçekleştirecekleri çalışmaları desteklemeye daima hazır olduklarını söyledi.
Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar ise yaptığı konuşmada, Kızılay’ın yaptığı çeşitli çalışmalarda gösterdiği ilgi ve destekten dolayı Vali Büyük’e teşekkür etti.
Ziyaret, kurumun gerçekleştirdiği çalışmalara ilişkin sohbetle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Büyük: "Kızılay’ın Gönüllü Neferleriyiz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN