Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Mustafa Büyük’ün Ramazan Bayramı Mesajı

Giriş Tarihi: 15.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Vali Mustafa Büyük’ün Ramazan Bayramı Mesajı
Valisi Mustafa Büyük, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Vali Büyük yayınladığı mesajında şunları kaydetti;
"Yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı, rahmet ve bereket ayı bir Ramazan’ı daha uğurlamanın hüznünü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.
Aziz Milletimizin hayatında bayramların çok müstesna bir yeri vardır. Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve güçlendiği özel günlerdir.
Ramazan ayının barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle hissetmenin ve yaşamanın huzuruyla bir kez daha milletçe birbirimizi sevgiyle ve sevinçle kucaklıyoruz.
Bilinmelidir ki; gönül bağlarımızı sağlam tuttukça, birbirimize sımsıkı sarıldıkça, aynı hedefe kilitlendikçe, millet olarak aşamayacağımız hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur.
Vatandaşlarımızın, bayramı huzur ve güven içerisinde geçirmeleri için gerekli olan tüm tedbirlerin alındığını belirtirken, Ramazan Bayramı’nın huzur, barış ve kardeşlik içinde geçmesini diliyor, Mübarek Ramazan Bayramı’nın Adana’mıza, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan diliyor, Aziz Milletimizin ve tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Mustafa Büyük’ün Ramazan Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN