Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çgc’nin KKTC’li Konukları

Giriş Tarihi: 16.7.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Çgc’nin KKTC’li Konukları
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü, Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan ve Dış Basın Birliği Başkanı Züleyha Karaman Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile görüşmeler yapan konuk Belediye Başkanları, Çukurova’daki belediyelerle işbirliği yapmak ve destek sağlamak üzere geldiklerini söylediler.
ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ile KKTC’deki sorunları ve düşünceleri ile ilgili sohbet eden Belediye Başkanları, Çukurova Üniversitesi bilim adamlarının da bölgelerine gelerek çiftçilerin kalkınmalarına yönelik projelere destek vermelerini beklediklerini ifade ettiler.
Dış Basın Birliği Başkanı Züleyha Karaman’da ÇGC ile işbirliklerinin önceki yıllara dayandığını, bunu önümüzdeki günlerde de sürdüreceklerini söyledi.
KKTC heyeti ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve Genel Sekreter M. Ömer Üney’i 20 Temmuz 2015 tarihinde yapılacak Şafak Nöbetine de davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çgc’nin KKTC’li Konukları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN