Türkiye'nin en iyi haber sitesi

100. Yılda 100 Mağaza

Giriş Tarihi: 21.7.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
100. Yılda 100 Mağaza
İstanbul, ve Mersin’deki şubeleri bulunan Doctor BED’in, Cumhuriyet’in 100. yılındaki hedefi 100 mağazaya ulaşmak.
Yatak ve Mobilya sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahip Doctor BED Genel Müdürü Hakan Ceyhan, Adana’da 4, Mersin’de 1, İstanbul’da ise 2 şubeleriyle sağlıklı uykunun vazgeçilmezi sağlıklı yatakları müşteri ile buluşturduklarını söyledi. Ceyhan, “Kısa vadeli hedefimiz 30 mağazaya ulaşmak. Türkiye’nin her noktasına ürünlerimizi ulaştırma çabasındayız. 2023 yılında yani Cumhuriyetimizin 100. Yılındaki hedefimiz ise tam 100 mağaza sayısını bulmak” dedi.
Hakan Ceyhan, Türkiye’nin toplam yatak imalatının yüzde 50’sinin gerçekleştirildiği Kayseri’de gerçekleştirdikleri üretimlerinde teknolojiyi yakından takip ettiklerini belirterek, “Bilindiği gibi sağlıklı uyku sağlıklı yaşamın, sağlıklı yatak ise sağlıklı uykunun vazgeçilmez unsurlarındandır. Bu nedenle 34 çeşit yatak üretiyoruz. Ürün yelpazesini geniş tutarak müşterimizin tercihine uygun konforlu uyku sunuyoruz” diye konuştu.
Yenilikçi çözümlerle uyku kalitesi ve konforunu artırarak üretimlerini sürekli geliştirmeyi prensip edindiklerini anlatan Genel Müdür Hakan Ceyhan, şunları kaydetti:
“Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Bu görev ile hızlı teslim süresi ve geliştirilmiş satış sonrası hizmet ağı ile tüketicilerimizin her an yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz.”
Genel Müdür Hakan Ceyhan, konusunda deneyimli uzman üretim ve satış kadroları ile tüketicilerin ihtiyaçlarını en uygun ve en ekonomik şekilde karşıladıklarını ifade ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Ayrıca ürünlerimizi çevreye dost ve yenilikçi teknolojiler ile üretmek ve böylelikle satış sonrasında da tüketicilerimizi memnun edecek sonuçlar elde etmek istiyoruz. 30 yıllık sektör tecrübemiz ile Çukurova da başladığımız koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı mağazacılık anlayışını tüketicilerimize en uygun çözümlerin sunulduğu perakende mağazalarımız ile tüm Türkiye’ye yayma hedefindeyiz.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
100. Yılda 100 Mağaza
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN