Ünüvar, Suruç Ve Adıyaman’daki Terör Saldırılarını Kınadı

Giriş Tarihi: 22.7.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Ünüvar, Suruç Ve Adıyaman’daki Terör Saldırılarını Kınadı
AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesi ile Adıyaman’da yaşanan terör saldırılarını kınayarak, "Milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden, huzurumuzu bozmaya yönelik bu tür terörist saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır" dedi.
Ünüvar, yaptığı açıklamada, 32 kişinin hayatını kaybettiği, yaklaşık 100 kişinin de yaralandığı Suruç’taki bombalı terör eylemi ile 22 yaşındaki Uzman Onbaşı Müsellim Ünal’ın şehit olduğu, 2 askerin de yaralandığı Adıyaman’daki terör saldırısını kınadı.
Ünüvar, Adıyaman’daki hain saldırıda şehit olan ve Kayseri’de toprağa verilen şehit Müsellim Ünal’ın ailesi ile Suruç’taki saldırıda hayatını kaybeden 32 vatandaşımızın acılı ailelerine başsağlığı diledi.
Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik bu tür saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını belirten Ünüvar, açıklamasında şunları kaydetti:
"Terör nereden gelirse gelsin lanetlenmelidir. Terörün dini, ırkı, milliyeti yoktur. Bu tür terör saldırılarının asıl hedefi, bu ülke ve barış içinde yaşamak isteyen 78 milyondur. Dolayısıyla halkımız sağduyulu davranmalı, bu tür terör saldırılarını bahane ederek ülkede kaos ortamı oluşturmaya çalışanlara asla fırsat vermemelidir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünüvar, Suruç Ve Adıyaman’daki Terör Saldırılarını Kınadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN