Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi İçin Son Gün 31 Temmuz

Giriş Tarihi: 23.7.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 12:47
Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi İçin Son Gün 31 Temmuz
Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, Motorlu Taşıtlar Vergisi ikinci taksitini ödeme tarihinin 31 Temmuz Cuma günü sona ereceğini bildirdi.
Tunalı, mükelleflerin, Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. taksitini; Motorlu Taşıtlar Vergisi yönünden mükellefiyet kaydının bulunduğu Vergi Dairesi Müdürlüğüne veya Motorlu Taşıtlar Vergisini tahsile yetkili diğer Vergi Dairesi Müdürlüklerine başvurarak yapabilecekleri gibi, kredi kartı ile ‘adanavdb.gov.tr’ adresinden veya nakit olarak banka şubelerinden de yapabileceklerini kaydetti.
Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, Motorlu Taşıtlar Vergisi mükelleflerine kolaylık sağlamak amacıyla gerek Çukurova Vergi Dairesi’nde gerekse Seyhan ilçesi Kuruköprü Mahallesinde (Tapu Daireleri altı) bulunan Tahsilat Şubesinde yeni düzenlemeler yaptıklarını belirtti. Yeni yapılan düzenlemeyle mükelleflerimizin işlemlerini ve ödemelerini zaman kaybı olmadan hızlı ve etkin bir şekilde yapabileceklerini söyledi.
Mükelleflere çağrıda bulunan Ahmet Tunalı, Motorlu Taşıtlar Vergisi ikinci taksiti son ödeme tarihinin 31 Temmuz Cuma olduğunu ve mükelleflerin ödeme süresinin son günlerinde meydana gelebilecek muhtemel yoğunluktan olumsuz etkilenmemeleri için ödemelerini son günlere bırakmamalarını tavsiye ettib
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi İçin Son Gün 31 Temmuz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN