Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeşiltaş, AK Partilileri Yemekte Buluşturdu

Giriş Tarihi: 22.10.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 22.10.2015 14:44
Yeşiltaş, AK Partilileri Yemekte Buluşturdu
AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş, teşkilat mensuplarını yemekli toplantıda biraraya getirdi.
Toplantıya AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, İl Başkan Yardımcısı, Mehmet Ali Özmansur, İl yönetim kurulu üyeleri İsmail Uçar, Mustafa Tunç, Recep Özdemir, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ve yönetimi, AK Parti Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Çevik ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Güler, belediye meclis üyeleri, mahalle temsilcileri, başkanlar ve partililer katıldılar.
Sular Vip Salonunda yapılan ve sohbet ortamında yenen yemeğin ardından konuşan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, 1 Kasım seçimlerini AK Parti açısından çok önemsediklerini belirterek, seçimlere her zamankinden daha da fazla çalışarak hazırlanmaları gerektiğini söyledi.
Yeni, bu çalışmaları yaparken sen, ben ayrımı yapmadan sandık müşahitlerinden, sandık görevlilerine, mahalle temsilcilerinden gençlik kollarına ve kadın kollarına kadar çok önemli görevler düştüğünü belirterek, parti olarak 1 Kasım seçimlerine kenetlendiklerini dile getirdi.
Seçimde izlenecek yol hakkında bilgiler veren Fikret Yeni, ayrıca Adana’daki başarılarından ve azimli çalışmalarından dolayı Seyhan ilçe başkanı ve teşkilatını kutladığını söyledi. Yeni, “Adana’mızın yüzde 40’ını oluşturan çok başarılı bir teşkilatımız var. Bu seçimlerde başarılı çıkacağından eminim ayrıca cumartesi günü yapılacak olan ve Genel Başkanımız Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı mitingde Seyhan ilçe başkanımızın toplayacağı kalabalıktan dolayı bende o kürsüden ilçe başkanımıza ve teşkilatına teşekkür edeceğim” dedi.
"KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMİYORUZ"
AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş ise Türkiye’deki istikrarın devam etmesi için 1 Kasım seçimlerinin önemli olduğunun vurguladı. Yeşiltaş, “Kimseyi ötekileştirmeden kucaklayıcı bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. CHP’li, MHP’li ve HDP’li ve diğer partili kardeşlerimize gerçekleri anlatarak partimizin ve ülkemizin geleceği için AK Parti çatısı altında birlik ve beraberlik içinde güzel günlere güçlü Türkiye için hep birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.
Yeşiltaş ilçelerin her noktasında planlı ve programlı çalışmalar yaparak başarılı olacaklarına inandığını vurguladı.
13 yıllık AK Parti iktidarı sayesinde Türkiye’nin artık dünyanın gündem belirleyen ülkesi konumuna geldiğini anlatan Yeşiltaş, Türkiye’nin dünyanın ekonomik anlamda da en iyi büyüyen ilk ülkesi olduğunu ifade etti.
Şuan dünyada en çok yatırım yapan ülkeler arasında Türkiye’nin de bulunduğunu belirten Yeşiltaş, “13 yıllık AK Parti kadroları sadece “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın” hizmet anlayışıyla ülkesine, milletine ve dünyadaki zulüm altında olanlara hizmet için her zaman zalimlerin karşısında olmuştur. Bu seçimler başta ülkemiz için insanımız için ve refahımızın daha da iyi yerlere gelmesi için önemlidir. Bu kadrolar daha bu ülke için bu millet için yapacak çok hizmetleri vardır. Bu hizmetlerin aksamaması Türkiye’mizin 2023 ve daha sonraki hedeflerine ulaştırmak için çok çalışacağız. Diri çalışacağız. Bir olacağız ve her noktadaki vatandaşımızın da her zaman yanında olacağız” dedi.
Daha sonra toplantıya katılanlar aile fotoğrafı çektirdiler. Partililer programdan sonra AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından uğurlandılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeşiltaş, AK Partilileri Yemekte Buluşturdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN