Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye Yazarlar Birliği’nden Vali Demirtaş’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Türkiye Yazarlar Birliği’nden Vali Demirtaş’a Ziyaret
Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Vicahi Kırlangıç ve beraberindeki heyet Valisi Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.
Yazarlar arasında mesleki dayanışmayı geliştirmek amacıyla Türkiye’nin birçok ilinde şube açan Türkiye Yazarlar Birliği, Adıyaman’da da şube açılışını gerçekleştirdi. Adıyaman Şubesi açılışına katılmak üzere Adıyaman’a gelen Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Vicahi Kırlangıç, beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Ferhat Koç, Türkiye Yazarlar Birliği Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı D. Mehmet Doğan, Vakıf Başkan Yardımcısı İ. Halil Yavuz, TYB Ankara Şube Başkanı Mehmet Kurtoğlu, TYB Adıyaman Şube Başkanı Mehmet Sait Uluçay ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Vicahi Kırlangıç, TYB olarak yapılacak çalışma ve projeleri hakkında bilgi sundu.
Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı ve üyelerini Adıyaman’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Yazarlarımız fikir ve düşünceleriyle topluma şekil veren insanlardır. TYB Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini kadim medeniyetler şehri, huzur ve hoşgörü kenti Adıyaman’da ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz ”dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye Yazarlar Birliği’nden Vali Demirtaş’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN