Kent Konseyinden Yaşlılara Ziyaret

Giriş Tarihi: 22.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 17:31
Kent Konseyi üyeleri, Yaşlılar Haftası nedeniyle yaşlıları ziyaret ederek hayır dualarını aldı.
Adıyaman’da, emekli öğretmen Hacı Demirel’i evinde ziyaret eden Kent Konseyi üyeleri, Demirel’in ziyaretten duyduğu memnuniyet karşısında duygulu anlar yaşadı. Başkanı olduğu Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneğinde, 5 cami, 10 Kuran Kursu yaptırdıklarını belirten Hacı Demirel, camilerin buğday ambarına dönüştüğü günlerden sonra verdikleri mücadeleyi anlattı.
Maliye’den emekli olup evinde hasta yatan Süleyman Karayılan’ı ziyaret eden Kent Konseyi üyeleri, geçmişle geleceğin bağını kuracak sohbet yaptı. Karayılan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken büyükleri ziyaret etmelerinin çok güzel bir şey olduğunu belirtti.
Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, bizi bugünlere getiren büyüklerimizin sadece bir dayanak değil aynı zamanda yol gösterenimiz, yolumuzu aydınlatanlarımız olduğunu belirterek şunları söyledi: "Yaşlısına hürmet etmeyen, saygı göstermeyen toplumun geleceği emniyet içinde olamaz. Yaşlılar Haftası nedeniyle gönüllerini ve hayır dualarını almak için Kent Konseyi üyeleri olarak yaşlılarımızı ziyaret ettik. Anlattıklarıyla aydınlandık. Onlara Cenab-ı Allah’tan hayırlı ve sağlıklı ömürler diliyorum. Allah onları başımızdan eksik etmesin.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adıyaman Kent Konseyinden Yaşlılara Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN