Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uyuşturucuyla Mücadele Kurulu Toplandı

Giriş Tarihi: 30.3.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:30
Uyuşturucuyla Mücadele Kurulu Toplandı
’da uyuşturucu ile etkin mücadele edilmesi amacıyla Vali Mahmut Demirtaş Başkanlığında ‘İl Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu’ toplantısı yapıldı.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, bir önceki toplantıda alınan kararlar gözden geçirilerek, uyuşturucu ile mücadele konuları değerlendirilip, uyuşturucu Koordinasyon Kurulunun il genelinde uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile ilgili yaptığı çalışmalar masaya yatırıldı.
Toplantıda konuşan Vali Mahmut Demirtaş, “Uyuşturucu ile mücadele bizim için çok önemli. Ülkemizin ve dünyanın önemli sorunlarının başında gelen uyuşturucu illetiyle mücadelede gerek kurumlarımıza gerekse de toplumun her kesimine önemli görevler düşüyor. Bu noktada kurumlarımız birbirleriyle sürekli diyalog halinde olmalı, iletişim kanallarını sürekli açık tutarak çalışmalarını titizlikle sürdürmeleri ve gereken hassasiyeti göstermelidirler. Madde bağımlılığı hepimizin, hep beraber mücadele edeceği bir husustur. Bu toplumsal bir yaradır. Bunu hep birlikte çalışarak durdurabiliriz” dedi.
Vali Mahmut Demirtaş Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer, Vali Yardımcısı Onur Kökçü, İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner ve ilgili kurum amirleri katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uyuşturucuyla Mücadele Kurulu Toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN